Noskaties Japāņu Bavārija. Pirmais ieskats "Mazda CX-80" salonā

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Vai atminaties, kad pēdējo reizi sastapāties ar pa īstam lielu "Mazda" markas automašīnu? Līdz šim lielākais japāņu ražotāja modelis Eiropā saucas CX-80, un raidījumam "TV Autoziņas" radās unikāla iespēja iepazīties ar septiņvietīgo krosoveru "Mazda R&D" centrā Vācijā.

Līdz pat aizmugurējiem jumta statņiem tas identisks līdz šim lielākajam "Mazda" krosoveram CX-60, taču ir krietni garāks - plus 25 cm. Jau otro sēdekļu rindu varēs pasūtīt trīs dažādās konfigurācijās.

Bez tam otrās rindas sēdekļi ir bīdāmi 12 centimetru diapazonā. Trešās rindas sēdekļi ir pietiekami eleganti un der 1,7 m gariem un varbūt pat nedaudz garākiem pasažieriem. Uzraksts AWD uz bagāžnieka vāka apliecina, ka "Mazda CX-80" noteikti pieejama tikai ar visu riteņu piedziņu, lai gan CX-60 ar dīzeli sākotnēji bija tikai aizmugurējie velkošie riteņi.

Jaunā CX-80 panelis neatšķiras no jau redzētajiem CX-60. Tas pats attiecas arī uz dzinējiem - lādējamais hibrīds un 3,3 l dīzelis. "Mazda CX-80" sākuma cena ir 53 900 eiro, un jaunais modelis sasniegs mūs gada beigās.

Plašāk "TV Autoziņas" sižetā!

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu