Trešdienas horoskops: 24. aprīlis

CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: unsplash.com

Horoskops ceturtdienai, 24. aprīlim. 

AUNS

Šī diena ļoti enerģiska. Jutīsi spēku pieplūdumu, radīsies jauni plāni un vēlme parādīt savus talantus. Piepildīt iecerēto var palīdzēt draudzīgi kontakti vai seni darījumu partneri.

VĒRSIS

Iespējami negaidīti pavērsieni, kas paver jaunus virzienus. Izmanto visas iespējas, ko dzīve tev piedāvā. Piemērots laiks, lai plānotu ceļojumu. Kādam ar ārzemju tēmu var sasaistīties sirdslietas.

DVĪŅI

Var nākt jauni, interesanti piedāvājumi profesionālajā jomā, un par finansiālo izdevīgumu nebūs jāsūdzas. Saistībā ar sirdslietām gan iespējamas pārdomas. Tiec skaidrībā, ko pats vēlies un ko vari sniegt.

VĒZIS

Diena ne visai ražīga. Vairāk laika pavadīsi sociālajos tīklos vai „čatosi” ar draugiem, nekā strādāsi. Ļoti iespējams, ka tevi aicinās iesaistīties vai organizēt kādu pasākumu vai labdarības akciju.

LAUVA

Jāuzņemas sarežģīti pienākumi, bet tevi tas nebiedē. Tiksi galā, būs gandarījums, un ne tikai - zvaigznes apgaismo ceļu uz profesionāliem sasniegumiem.

JAUNAVA

Diskusiju diena. Sagatavo neapstrīdamus argumentus, jo var nākties pierādīt savu ideju pamatotību un pārliecināt kolēģus vai biznesa partnerus, kuri domā citādāk.

SVARI

Ieskaties tīmeklī, varbūt acīs iekrīt noderīgi kursu piedāvājumi. Vērtīgi būtu papildināt iemaņas tehnoloģiju jomā. Jaunas zināšanas noder vienmēr, neatkarīgi no tā, cik tev gadu, vai kāda pieredze.

SKORPIONS

Prātā oriģinālas idejas par peļņu, tomēr esi racionāls un vērtējošs - pārāk ambiciozas ieceres labumu nenesīs. Jābūt apdomīgam naudas lietās, it īpaši tad, ja kārtojams nozīmīgs darījums.

STRĒLNIEKS

Pievērsies finanšu jautājumiem, tie risināsies sekmīgi: ir iespējas atrast jaunus peļņas variantus, izdomāt ienesīgus projektus. Pratīsi pārliecināt potenciālos biznesa partnerus un domubiedrus.

MEŽĀZIS

Nemierīga diena. Kāds sadarbības partneris vai kolēģis „kritīs uz nerviem” ar savām aktivitātēm un mēģinājumiem tīši vai netīši izjaukt tavu kārtību. Noskaiti līdz desmit un turpini iesākto.

ŪDENSVĪRS

Plāno izzinošu komandējumu vai konsultējies ar pieredzējušākiem kolēģiem. Jauna informācija ļaus uz ierastām lietām paraudzīties no cita skatupunkta. Laiks ambiciozam projektam!

ZIVIS

Ķeries pie nopietniem darbiem. Tev var būt interesantas idejas par peļņu, radoša pieeja un spēks realizēt interesantus un ienesīgus projektus. Iespējama arī ārvalstu partneru piesaiste.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!