Ceturtdienas horoskops: 25. aprīlis

CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Unsplash

Horoskops ceturtdienai, 25. aprīlim. 

AUNS

Būsi šarmants un pievilcīgs. Tas palīdzēs atvērt daudzas durvis, arīdzan uz cilvēku sirdīm. Piemērots laiks jauniem projektiem un peļņas palielināšanai, interesantu ideju tev netrūks.

VĒRSIS

Darbi ritēs kā pa diedziņu, taču ieklausies citu cilvēku viedoklī un padomos. Ja pārāk uzspiedīsi savu pozīciju, var izcelties strīdi. Un ne vienmēr tajos dzimst patiesība. Svarīgi sadarboties.

DVĪŅI

Ja gatavojies sākt kaut ko jaunu, tad palēnām, pamazām. Ja plānotais uzreiz neizdodas, tad necīnies ar vējdzirnavām, bet atliec uz vēlāku laiku. Maza pauzīte neko nemainīs.

VĒZIS

Šodien esi īpaši precīzs, visu dari apdomīgi, jo pastāv riski kļūdīties vai palaist garām kādas svarīgas detaļas. Izvairies no negatīvi noskaņotiem ļautiņiem, kuri par visu žēlojas.

LAUVA

Darbs vai biznesa jautājumi paņems daudz spēku un enerģijas, bet soli pa solim mērķi sasniegsi. Vēlāk būs gandarījums un iespējams kāds intriģējošs sadarbības piedāvājums.

JAUNAVA

Iedvesmas pilna diena. Ar lietišķās jomas partneriem sapratīsies teju vai no pus vārda, daudz izdarīsi un tavs darbs tiks novērtēts. Vakarā gandarījuma sajūta. Palutini sevi ar ko īpašu.

SVARI

Daudz lietišķo kontaktu, un iespējami jauni piedāvājumi. Izvērtē visus aspektus un nekautrējies runāt par atalgojumu. Naudas lietas patlaban ir svarīgas.

SKORPIONS

Tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Lietišķu pasākumu laikā var veidoties pazīšanās, kas pāraug draudzībā vai simpātijās. Šodien īpaši ieklausies, ko saka priekšā iekšējā balss.

STRĒLNIEKS

Darbā kaut kas var bremzēties, bet neuztraucies. Visticamāk tā jābūt, lai kaut kas nenoiet greizi. Nogaidi, un izvairies no situācijām, kur citi skaidro savas attiecības.

MEŽĀZIS

Var nākties risināt finanšu jautājumus, un ir īstais laiks, lai palielinātu ienākumus. Privātajā dzīvē turies pie stabilām vērtībām, neapdomīgi, gaisīgi piedzīvojumi nav priekš tevis.

ŪDENSVĪRS

Prātā rosās jauni plāni, kas paver iespējas kaut ko radikāli mainīt darbā, biznesā vai dzīvē kopumā. Pirms spert izšķirošu soli, rūpīgi visu padomā. Nejauc attiecības un naudas lietas.

ZIVIS

Darbā iespējamas pārmaiņas, bet viss kas notiek, notiek uz labu. Ātri reaģēsi uz situācijām un atradīsies īstajā brīdī īstajā vietā. Iespējams vilinošs izaugsmes piedāvājums.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!