Sestdienas horoskops: 4. maijs

Foto: Unsplash

Horoskops sestdienai, 4. maijam.

AUNS

Vari sarīkot pavasara talku, uzaicināt palīgā radus un draugus un pēc tam saorganizēt dārza svētkus vai mājas ballīti. Svarīgas arī sirdslietas - pavasarīgie saules stari iekrituši sirdī.

VĒRSIS

Klāj baltu galdautu un kopā ar tuviem cilvēkiem atzīmē valsts svētkus. Pacilāts noskaņojums un sirsnīgas sarunas. Brīvajiem ļaudīm kāda intriģējoša iepazīšanās.

DVĪŅI

Sirdslietās iespējami raibi notikumi, taču tā ir tikai tava un otra cilvēka darīšana - neļauj jaukties nevienam no malas. Ziņkārīgos atvairi ar kādu gaumīgu joku.

VĒZIS

Patriotiski noskaņotā Vēža mājās būs uzklāts baltais galdauts, un sarkanbaltsarkanais karogs uzvilkts mastā. Vai vismaz lentīte pie drēbju atloka piesprausta. Svinīga sajūta.

LAUVA

Ja tev ir ģimene, tad sarīko svinīgas pusdienas, jo šodiena ir godināma katrā savas zemes patriotu mājā. Ja esi viens, sazinies ar tuviniekiem un apsveic viņus virtuāli.

JAUNAVA

Enerģiska un aktīva diena – daudz domu un daudz ideju. Sazinies ar draugiem, palūdz novērtēt ieceres un pieņem zināšanai viņu ieteikumus. Prieks un mundrums no sportiskām aktivitātēm.

SVARI

Nesteidzīga pastaiga, kāds brīvdabas kultūras pasākums, valsts pārstāvju svētku uzrunas TV vai radio un rāms dienas plūdums. Nevajag nekur traukties – jāizbauda nekā nedarīšanas iespējas.

SKORPIONS

Brīvajiem ļaudīm ilgas pēc pavasara romantikas un plaukstošu ziedu smaržas. Laba diena randiņam, vieglam flirtam un attiecību stiprināšanai. Taču jāpievēršas arī mājas darbiem.

STRĒLNIEKS

Vari apmeklēt valsts svētkiem veltītus pasākumus, kas modina patriotismu. Daudz optimisma, un gaišs skats nākotnē. Brīvajiem ļaudīm daudz siltu emociju un iespējama iepazīšanās.

MEŽĀZIS

Ja iepriekš no rīta līdz vakaram esi bijis aizņemts ar darbiem, tad šodien ir tā diena, kad jāvelta uzmanība savējiem. Aizbrauciet dabā, atpūtieties un izklaidējieties. Sirdi sildīs mīlestība.

ŪDENSVĪRS

Nesēdi mājās, jo tad laiks pazudīs nemanot. Laba diena garākai pastaigai, nūjošanai, izbraucienam ar divriteni. Kaut arī vakarā nogurums – dvēselē daudz pozitīvu emociju.

ZIVIS

Vislabāk jutīsies mājās. Kaut kas sakārtojams, pielabojams, izdaiļojams. Liec lietā savu gaumes un stila izjūtu – būs prieks pašam un mājiniekiem. Vakarā vari ielūgt ciemos draugus.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu