Svētdienas horoskops: 28. aprīlis

Foto: Unsplash

Horoskops svētdienai, 28. aprīlim. 

AUNS

Vari ieplānot pavasara talku un aicināt palīgos draugus. Ģimenē sirsnība un saticība, bet brīvajiem ļaudīm ilgas pēc romantikas. Atver sirdi mīlestībai, tā ir tepat līdzās.

VĒRSIS

Savdabīga diena – nevar saprast: kas ir... kas nav... Ja dvēselē ieskanas skumīga stīga, tad dari to, kas uzlabo omu. Lasi, skaties iedvesmojošas filmas, pievērsies sportiskām aktivitātēm.

DVĪŅI

Emocijas viļņosies. Attiecībās ar otro pusīti var rasties domstarpības, bet ļoti iespējams ne tāpēc, ka tām ir racionāls iemesls. Pirms apvainoties – mēģini no sirds izrunāties.

VĒZIS

Ja esi plānojis svarīgus saimniecības darbus, tad jāatrota piedurknes un jāķeras klāt. Svarīga arī privātā dzīve. Aizraujoši piedzīvojumi sirdslietās un acīs nerātnas uguntiņas.

LAUVA

Prieku radīs romantisks izbrauciens tālāk no ierastās vides. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās saistībā ar ārzemju tēmu, taču no interneta „romāniņiem” gan turies tālāk, var trāpīties krāpnieki.

JAUNAVA

Mājās jāgādā par saskaņu un nevajadzētu sākt vērienīgus darbus. Lielāks labums no pastrādāšanas apvienojumā ar tusiņu. Aicini talkā draugus, bet pēc tam sarīko mājas ballīti vai dārza svētkus.

SVARI

Šodien vajag izvēdināt galvu, lai jaunā darba nedēļa sākas aktīvi. Par labu nāks izbrauciens, pārgājiens vai pikniks kopā ar ģimeni un tuviem draugiem. Ja vēlies sakārtot domas, atrodi laiku vienatnei.

SKORPIONS

Ar īsta saimnieka aci jāapskata un jānovērtē, kā izskatās mājas saimniecībā. Var atklāties, ka līdz ar pavasara atnākšanu daudz darbu saradies: kaut kas jāiztīra, jāpārkrāmē, jāsakopj.

STRĒLNIEKS

Pavasara vēsmas iebrāzušās dvēselē un tur atmodinājušas bangojošu jūtu okeānu. Ļaujies kaislībām, baudi dzīvi un romantiku! Šī diena var uzdāvāt piedzīvojumus, kas ilgi paliek atmiņā.

MEŽĀZIS

Piemērots laiks āra darbiem, interjera uzlabošanai un kulinārijas eksperimentiem. Netērē naudu par neveselīgu pārtiku, bet palūko, kādus zaļumus dāvā pavasaris. Ir vērts izmēģināt jaunas receptes.

ŪDENSVĪRS

Priecēs tas, ka vari pavadīt laiku ar savējiem, izrunāties, pajokot, apsvērt nākotnes plānus. Omulīga diena. Savukārt vakara pusē domas jau pie nākamās nedēļas darbiem.

ZIVIS

Ja attiecību jomā tevi kaut kas neapmierina, domā, kā mainīt situāciju. Izvērtē savu nostāju un attiecību nianses. Svarīga stabilitāte un uzticēšanās.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu