Noskaties Stāvāk vairs nevar! "Volkswagen Amarok" bezceļu izaicinājums Aides karjerā

TVNET Auto
Foto: Ekrānuzņēmums no video

"Volkswagen" nenogurstoši apgalvo, ka jaunais pikaps "Amarok" ir īpašs auto. Lai to pasvītrotu un pierādītu automašīnas spējas, "Volkswagen" importētājs sameklējis arī īpašu vietu - degslānekļa karjeru.

Tūristu maršrutos atzīmēts kā Aides karjers, šis objekts faktiski ir mākslīgi radīts kanjons. Tas izveidojies, gadu desmitiem berot kaudzē degslānekļa ieguves pārpalikumus un izdedžus.

Lai gan vietām takas drīzāk paredzētas drosminiekiem ar "enduro" motocikliem, "Amarok" izlauzās cauri ar parastām ielas riepām. "Amarok" V6 dīzelis gan ir gana jaudīgs, taču pats pikaps ir ļoti garš.

Ģeometrisko pārgājamību uzlabo īsas pārkares un iespaidīgs piekares gājiens. Sēžot pie stūres, savukārt palīdz kameras, jo vietām taka Aides karjerā kļūst neomulīgi šaura. 600 Nm griezes moments vietumis kļūst svarīgāks par V6 dīzeļa jaudu un pikapa paātrinājumu.

"Volkswagen Amarok" starts Baltijā bijis vairāk nekā veiksmīgs. Līdz šim pārdotas jau 260 automašīnas, lai gan parasti gada laikā pircējus atrod vien 200 "Amarok".

Plašāk "TV Autoziņas" sižetā!

Nepalaid garām!
Uz augšu