Dāmas, kas ir draugos ar velosipēdu, aicinātas pieteikties!

Egoiste
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar sieviešu velokomandu Latvian Cycling Girls un veloveikalu FeelFree.lv aicina visu vecumu sievietes piedalīties pirmajā Liv sieviešu velo dienā un doties Sieviešu solidaritātes kopbraucienā. Pasākums notiks šī gada 10.jūlijā plkst.18.30 Biķernieku trasē Rīgā. Lai arī pasākums mērķēts tieši uz dāmu auditoriju, būs arī vīru grupas brauciens.

Pirmā Sieviešu solidaritātes kopbrauciena distance būs 11 kilometri (divi Biķernieku trases apļi), un tajā aicinātas doties visu vecumu velobraucējas neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Dalība Liv sieviešu velo dienas kopbraucienā ir bez maksas, bet lūgums iepriekš reģistrēties līdz 8.jūlijam šeit: https://www.bulta.lv/riga/

"Liv Sieviešu velo dienas rīkotāju mērķis ir apvienot Latvijas velobraucējas neatkarīgi no tā, vai pie velosipēda stūres ir profesionāles vai sievietes, kas ar to pārvietojas atpūtai un savam priekam. Lai startētu, nav vecuma ierobežojuma, tāpēc priecāsimies kopbraucienā redzēt visu paaudžu sievietes, kā arī aicinām pievienoties darba kolektīvu dāmu komandas," stāsta Latvian Cycling Girls pārstāve Sveta Dreimane. Plašākajai kolektīva komandai paredzēta īpaša balva.

Solidaritātes kopbrauciena dalībniecēm obligātas ir veloķiveres, bet neobligātais dresscode - rozā krāsas apģērbs vai aksesuāri. Pasākumā laipni aicināti piedalīties arī līdzjutēji, mazākajiem apmeklētājiem būs pieejama atsevišķa rotaļu zona ar atrakcijām.

Pirms sieviešu solidaritātes kopbrauciena plkst.16.00 Biķernieku trasē norisināsies Latvijas Čempionāts sieviešu kritērija braucienā. Tās solās būt ļoti skatāmas un aizraujošas sacensības nedaudz vairāk nekā viena kilometra garā aplī. Katra apļa beigās notiks īpaši spraiga cīņa par starpfiniša punktiem, tādējādi noskaidrojot čempionāta uzvarētājas. Nosacījums, lai piedalītos šajā braucienā, ir atbilstošas kategorijas licence, ko ērti iegādāties Latvijas Riteņbraukšanas federācijas tīmekļvietnē www.lrf.lv.

Pasākumā nav aizmirsts arī par vīriešiem. Pēc dāmu solidaritātes kopbrauciena beigām plkst.19.30 sekos sportiski azartiskas 71,5 kilometru garas vīriešu grupas brauciena sacensības. Dalībnieki tajās veiks 13 apļus.

Pieteikšanās visām distancēm turpinās tīmekļvietnē www.bulta.lv/riga. Tur pieejams arī nolikums un cita aktuālā informācija.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu