Šodienas redaktors:
Artūrs Guds
Iesūti ziņu!

Video Raidījums: "Straujupītes" vadītājs jau iepriekš sodīts par vardarbību (5)

Raidījums: "Straujupītes" vadītājs jau iepriekš sodīts par vardarbību
Raidījums: "Straujupītes" vadītājs jau iepriekš sodīts par vardarbību Foto: Ekrānuzņēmums no LTV sižeta

Degvielas mazumtirdzniecības uzņēmuma "Straujupīte" attīstības vadītājs Oskars Zeiza ir aizturēts un tiek turēts aizdomās par dzimumnoziegumu. Tiesa viņam piemērojusi drošības līdzekli — apcietinājumu. Pastāv aizdomas, ka viņš agrāk varētu būt veicis līdzīga rakstura darbības, kā rezultātā cita sieviete guvusi miesas bojājumus, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".

Zeiza aizturēts 28. aprīlī. Medijiem jau iepriekš izdevies noskaidrot, ka aizturēts tieši viņš.

Policija to neapstiprina un iesaistītās personas neatklāj. Bet ziņo, ka konkrētajā datumā "uzsākts kriminālprocess saistībā ar iespējamām noziedzīgām darbībām, kas vērstas pret personas tikumību un dzimumneaizskaramību".

"Straujupītes" sociālo mediju konti šobrīd ir neaktīvi, atspējotas arī komentēšanas iespējas. Uzņēmums šobrīd atturas no jebkādiem publiskiem komentāriem. Sadarbību ar uzņēmumu pārtraucis iepriekš ciešs partneris uzņēmuma tēla uzlabošanai – Edgars Aivars. Viņš to pamatoja ar "ētiskiem apsvērumiem".

Pēc šīs informācijas publiskošanas sociālajos medijos parādījušās arī dažādas publikācijas par iespējamiem citiem Oskara Zeiza paveiktiem noziegumiem.

Advokāts Normunds Šlitke publicējis bildes ar savu klienti, kura pirms dažiem gadiem piedzīvojusi Oskara Zeiza uzbrukumu.

"Bija kaut kas traumēts smadzeņu apvalkā tik tālu, ka smadzeņu šķidrums tecēja," LTV raidījumam "Panorāma" stāsta Šlitke.

Toreiz 2022. gadā lieta tika izbeigta, prokuratūra uz tiesu to nevirzīja. Oskars Zeiza savu vainu atzina pilnībā, samaksāja kaitējuma kompensāciju – 148 eiro un 50 centus.

Vēl LTV rīcībā ir informācija par kādu izbeigtu kriminālprocesu, kurā lūdza par cietušo atzīt Oskaru Zeizu – vardarbība bijusi pret viņu. Tomēr no Zeiza rokas cietusī Veronika notikumus atstāstīja citādi.

Plašāk skaties Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Panorāma" sižetā!

Komentāri (5)
Aktuālais šodien
Svarīgākais
Uz augšu