TVNET+ virtuve - tiešsaistes saruna ar mūsu autoriem

Ikdienā, lasot ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē, lasot intervijas, viedokļus un dzīvesstāstus, nereti fonā paliek tieši pats stāstnieks, teicējs. Būtībā tas ir ne tikai likumsakarīgi, bet arī pareizi, jo svarīgāks jau vienmēr ir notikums un pats stāsts, nevis tā autors vai dokumentētājs. Tomēr bieži vien lasītājs vēlas uzzināt – kas tad īsti ir tas cilvēks otrā pusē? Un par ko ziņu portālu darbinieki sarunājas savā virtuvē?

Tieši tāpēc esam nolēmuši sākt jauna formāta, varētu pat teikt – neformālu sarunu ar saviem lasītājiem: TVNET+ virtuve. Tā būs tiešraides saruna ar TVNET+ autoriem platformā Zoom. Piedalīties aicināti gan maksas satura abonētāji, gan arī tie, kuriem nav skaidrs, kāpēc tāds vispār nepieciešams. 

Reģistrējies TVNET+ virtuve pasākumam, aizpildot zemāk esošo pieteikšanās formu, lai ne tikai satiktu mūsu žurnālistus tiešsaistē un ieklausītos viņu pieredzes stāstos, bet arī viņus iztaujātu. Uzdotu autoriem jautājumus, kas citkārt, iespējams, neatbildēti paliktu aizkadrā.

Vai nav bail doties veidot reportāžas no militāro konfliktu zonām? Kāda ir sajūta, kļūstot par visas valsts pensionāru lielāko ienaidnieku? Kā nekļūt pārlieku emocionālam, pierakstot sirdi plosošus cilvēkstāstus? Kā saglabāt savaldību un profesionalitāti, intervējot Liānu Langu par valodas jautājumiem Latvijā?

Kad: 29. februārī, plkst. 19.00

Kur: Zoom platformā ar iepriekšēju pieteikšanos

Šo TVNET+ virtuve tiešsaistes pasākumu vadīs TVNET GRUPAS galvenais redaktors TOMS OSTROVSKIS un sarunās piedalīsies:

TOMS LŪSIS, TVNET publicists

Cenšas apskatīt visdažādākās tēmas, provokatīvi žonglēt ar neērtiem faktiem un jautājumiem, izgaismot nejēdzības, piedāvājot par to visu savu redzējumu un aicinot lūkoties nedaudz tālāk par kāda kārtējo skaļo izteikumu. Akreditēts dzīves koučs un Amerikas Savienotajās Valstīs ordinēts mācītājs. Raksta par lietām, kuras daudzi domā, bet baidās pateikt skaļi.

Raksti:
LŪSIS KOMENTĒ ⟩ Kā Ždanoka sajāja Latviju
NAV DIVU TOMU ⟩ Eiropas Parlamenta, Ķīnas tirgus un "Lielā Kristapa" iekarošana

JĀNIS VINGRIS, žurnālists un režisors

Multimediju stāstu autors un filmu projektu režisors. Specializējas reportāžu un stāstu veidošanā no konfliktu zonām, jaunumiem militārajā jomā un dažādiem notikumiem Latvijā.

Raksti:
Sliekas un pele, lai nenomirtu badā. Krievu cietumos nežēlīgi spīdzinātā ukraiņu karagūstekņa stāsts
GADA PIETURZĪMES ⟩ Jānis Vingris. 2023. gads videofilmās

IEVA RAISKUMA, Apollo.lv Cilvēks žurnāliste

Apollo.lv cilvēks kopš 2022. gada. Traģēdijas, komēdijas, dzīves mazie prieki, skaistums, kas lauž sirdi, spēcīgi stāsti, kas iedvesmo - mani intersē viss, kas interesē cilvēkus.

Raksti:
"Man ir Triju Zvaigžņu ordenis. Un es par to kaunos." Neatliekamās palīdzības bijušās ārsta palīdzes dvēseles kliedziens
"Man likās, ka pasaule ir sagruvusi." Anitra Tooma par beidzamo gadu savā dzīvē

ARTJOMS ĻIPINS, RUS TVNET žurnālists, redaktors

Raksta par Latvijas politiku, par sociālajām problēmām, par dialoga vērtību un dažkārt par "Eirovīziju" un "Oskariem". Sarunājies gan ar Liānu Langu, gan ar Aināru Šleseru, gan ar TikTok-blogeri Intrišu. Cenšas, lai jums būtu tikpat interesanti lasīt kā viņam rakstīt.

Raksti:
ЛИПИНУ ИНТЕРЕСНО ⟩ Какое классное "Евровидение", какие грустные результаты
ЛИПИНУ ИНТЕРЕСНО ⟩ Ложь и ошибки Мамыкина. Часть 1: российское и белорусское ТВ
ЛИПИНУ ИНТЕРЕСНО ⟩ Я "днище днищенское" или право имею? Ответ на интервью Божены Рынской и не только

Pasākums norisināsies latviešu valodā.

Lai kļūtu par pasākuma dalībnieku, aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu līdz 28.02.2024. plkst. 10.00 

Vietu skaits ierobežots.


Ja vēl neesi TVNET+ abonements, izvēlies savu abonementu latviešu valodā šeit vai krievu valodā šeit.

Uz augšu