Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
L
Laimonis
30 maijā, 06:05
Nevaru beigt brīnīties, ka neparko nevar (negrib) ņemt vērā vienkāršās patiesības par sistēmas: fotoradars, auto, vadītājs, iespējamām ātruma mērījumu kļūdām. Fotoradaram tā ir 3 km/st, auto spidomeram 5 km/st, vadītājam (nolasot ātrumu spidometrā) vienas skalas iedaļas vērtībā (5km/st). Tātad, sumāri auto faktiskais (patiesais) ātrums var nesakrist ar mērījumiem līdz 13 (15) km/st. Timrotam taču ir taisnība!
V
Vernons
30 maijā, 06:05
Latvijā atļautais maksimālais ātrums ir mākslīgi uzspiests 80 km/h! Kā vārdā 22 gadu garumā eksistē šāda norma? Kāpēc smagajam transportam jābrauc ar šādu ātrumu? Ja tajā pašā laikā smagajam transportam ir ātruma ierobežotājs 90 km/h. Manā uzskatā pilnīgi neloģiski un noziedzīgi, jo tas noved pie nevajadzīgas apdzīšanas šajā ātruma diapazonā 80 - 90 km/h. Mopēdiem, kāda velna pēc ir ielikta norma 45 km/h. "Gauja" (mopēds) jau gāja 60 km/h un problēmu nebija. Un vēl, lai CSDD atbild, kā var īstenot viņu sapni, CSN 117.4.punktā, 110 km/h uz attiecīgi apzīmētiem ceļiem! Tas kopumā pierāda pilnīgu nekompetenci un visi, kas sevi dēvē par "ekspertiem", lai aizdomājas, vai viņu zināšanas ir šī titula vērtas.
Gatis Sala
29 maijā, 20:05
pareizi. vieniigi vajadzētu sekot līdzi ceļazīmēm. uz remontiem citreiz ziimes nenormāli ilgi aizķerās. un vispārt kurš par to atbild?
T
tuk
29 maijā, 20:05
tik vien kā sprieda. :D Vasararīgs laiks sen jau kā iestājies,bet uz jūrmalenes zīme 90
E
Ex
29 maijā, 19:05
Santīm mīlētāju pulciņš.:))) Nu ja pārkāp,maksā.Nevari maksāt nepārkāp.Stacionārie radari ir zināmi ,pārvietojamie-var tak kāds pabrīdināt.Isāk,vajag būt izpalīdzīgiem ,ne skaust,ka tevi paņēma,un tagad lai paņem citus ar.Ar katru dienu tādu tirliņu braukšanas stils vairojas,gribi baigi mācīt citus ej uz Menteni strādāt,varēsi visus drāzt.Personīgi man dziļi nospļauties uz šo pasācienu,braukšanas ieradumus nemainīs.
Valdis Vītols
29 maijā, 18:05
Vēl jau nieks vien par tiem +10.. bet kāpēc fočēt autiņam pakaļu.. fočējat tikai priekšu, kur arī redzams vainīgais ātruma pārkāpējs, līdz ar to, var arī fotorada fiksētos pārkāpumus aplikt ar soda punktiem, atņemt tiesības, tas būtu loģiski... Priekš kam man medīt cilvēku, kam esmu iedevis auto un maksāt viņa vietā, ja pārkāpumu izdarījis kāds cits, tad attiecīgi sodu (pēc viņa ģīmja) piemēro vadītājam... kas tā par "bankomāta padarīšanu", un soda piemērošanu "bļeķim ar numuru"... Ja traktorists pārrauj kanalizāciju vaitad traktors vainīgs... nē.. tas kurš arī bija pie barankas un savārīja ziepes...
R
raganas_shekums
29 maijā, 14:05
Kam tad buus celja ziimes ar aatruma ierobezojumiem? Zem taam buus papildziimes +10?
Z
zb hei hei blondinočka...
29 maijā, 13:05
Atbalstu +10, jo jau sākotnēji bija paredzēts, ka +15 būs diskusijas vērts un beigās nepieņemams.
H
hhh
29 maijā, 13:05
Atbilde HC -"Lai būtu +10, bet tad atļauto ātrumu uzstādiet ne mazāk kā 60 km/h pilsētās, 100 km/h ārpusē uz visiem ceļiem un 130 uz ceļiem kur vienā virzienā ir vairāk kā viena braukšanas josla." Pie mūsu ceļu kvalitātes un dažbrīd sliktajiem auto būtu jābrauc maksimums uz 80. Cita lieta, ka mēs pie tā esam pieraduši. Un vispār - kas tev notiks, ja brauksi uz 50 un uz 90? Tās ir reāli 3-4min uz 50km gabalu. Nu nekur tu neaizskriesi..
H
hhh
29 maijā, 13:05
Es gan esmu redzējis citus pētījumus, kur skaidri pasaka, ka katrs +5 km/h palielinājums ir ar stipri smagāku rezultātu avārijas gadījumā. Vienkāršākais, manuprāt, ir ieviest alternatīvu soda punktu sistēmu - ja vienreiz esi pieķerts pārsniedzot 10km/h, tad tevi var sodīt par +8km/h. Jo vairāk sodu, jo mazāku vari taisīt pārkāpumu. Problēma jau ir tajā, ka kādreiz sanāk pārsniegt, bet ir kaudze ar tādiem, kas brauc tos +10km/h kā viņam tas pienāktos..
H
HC
29 maijā, 13:05
Lai būtu +10, bet tad atļauto ātrumu uzstādiet ne mazāk kā 60 km/h pilsētās, 100 km/h ārpusē uz visiem ceļiem un 130 uz ceļiem kur vienā virzienā ir vairāk kā viena braukšanas josla.
E
e
29 maijā, 13:05
Foesi!!! Tad lai pameegina mani kaut kur citur sodiit par 60 km/h. Nevar buut taa, ka gar radaru braucot nesoda, bet gar policistu braucot soda. Kaapeec nevar riikoties viltiigaak, kaa piemeeram Vaacijaa. Vaacijaa NAV LIKUMA, ka uz autobana nav atruma ierobezojuma. Vini viltiigi saka - IETEICAMAIS ATRUMS IR 130km/h.
© TVNET. Visas tiesības paturētas