Pārliecinošu uzvaru izcīna ASK/«Ogre» hokejisti

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Pārliecinošu uzvaru Latvijas atklātā hokeja čempionāta spēlē sestdien izcīnīja vicečempioni ASK/«Ogre», kas savā laukumā ar 6:2 (3:2, 2:0, 1:0) pārspēja Lietuvas komandu Elektrēnu «Energija».

Pirmās trešdaļas sākumā Karols Šliks vadībā izvirzīja viesus, taču tad Romāns Glazkovs, Vadims Adoņevs un Raivis Brencāns panāca 3:1 Ogres kluba labā.

Neilgi pirms pārtraukuma Egīdijs Bauba samazināja ogrēniešu pārsvaru, bet otrajā periodā Māris Grāvītis un Jānis Tomans palielināja ogrēniešu pārsvaru līdz 5:2. Sešas minūtes pirms mača beigām Tomans guva savus otros vārtus mačā, nodrošinot ASK/"Ogre» uzvaru ar 6:2.