Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Skumji, bet realitāte... Rodas gan arī jautājums: cik liela pienesuma daļa tajā Latvijas "veiksmes stāstā" ir ASV un Pasaules Valūtas fondam?

  1
 2. u

  Neesmu ekonomists, bet tai pat laikā pat man diletantam ir skaidrs , ka šajā klipā vienkārši saprotami, perfekti precīzi parādīts, kāds ir īstenībā tas izcilais Latrvijas veiksmes stāsts , ko latvijas tautai uzspieda latvijas valdības,bankas gudrīši ar to izcilie eksperti kopā ar ES gudrīšiem apzināti pūšot miglu acīs.'Manā uztverē šis klips absolūti nav ironizēšana vai ņirgāšanās par Latvijas valsti , bet izcils informatīvais materiāls visiem sabiedrības slāņiem saprotamā valodā par to kāds tad īstenībā ir ieguvums šī drastiskā lēmuma rezultātā iet šādu ekonomiskās atveseļošanās ceļu.

  4
 3. p

  -20, pec tam +5 un Domrovska zirgu galva jau raksta memuari par ģenialu vadību

  0
 4. g

  Pirmkārt amīši pasmejas arī par sevi piem. Simpsonos.
  Otrkārt vajadzētu uzņemt kādu filmiņu par Eiropas dienvidiem, bezdarbs ap 20%, kredītreitingi
  aicina naudu šīm valstīm aizdot tikai vājprātīgos:)))

  0
 5. V

  Skarbi, bet patiesi!

  Šis viedoklis, kam faktiski jau nav nekā ko pretstatīt, dažas labas personas grāmatiņu par "Latvijas veiksmes stāstu", kā esot krīze pārvarēta, nostāda vienkārši smieklīgā situācijā.

  7
 6. E

  Fail. Video min bezdarbu 20%, bet subtitros 25%. LNT jau labāk zina.

  1
 7. j

  taa gan i-viss pareizi paraadits!!:)

  3
 8. :

  Nu, Vaira! Skrien fiksi celt Latvijas tēlu!

  2
 9. Es atkal smejos par šo:
  http://www.usdebtclock.org/

  0
 10. r

  Tāā nu ir, nosauksim lietas ar pareiziem vārdiem un cipariem ! Lai cik te LV mēdiji nemēģina acis cilvēkiem aizmālēt ar pasaciņām tāpat kā LV Mafiozā valdība !

  6
 11. n

  mjaaa- viss ir pareizi- taa nu tas viss pie mums notiek

  8
 12. >

  kāpēc tieši uz teikuma - par to, ka te bezdarbs tiek samazināts uz ārzemēm izbraucošo latviešu rēķina - tika uzlikts "www.markfiore.com" ?

  1
 13. tieši tā. Tā ir patiesība.

  5
 14. s

  Lukstin.....uz kadiem celiem...mums nav celu........?????

  0
 15. e

  vismaz šoreiz amerikāņi ir Ok

  13

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi