Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
Olga Gulbenoka
12 janvārī, 06:01
Ja nemsim balsu skaitu ,tad iepriekšējās mūsu saeimas vēlēšanās vairākums bija Saskaņāi ,bet pie varas tie nekļuva tāpat kā Klintone.
I
Izskatās
11 janvārī, 23:01
ka kremļa papagaiļi nemaz nezina, kāpēc vispār atdeva Abreni. Ja Latvijai mebūtu savestas kārtībā robežas, tad mūs neuzņemtu ne ES, ne NATO. Bez kam tas krievu pietirstais zemes pleķis bija vajadzīgs. Alternatīva bija karot ar krieviju?
Aleksandrs Elksnins
11 janvārī, 22:01
S.V. tu pasts vari esi sawietskoj ja pats raksti ka esi studējis sawietskoj grāmatas, un metodes tev ka KGBshnikam malt, malt itkā censtos pats sev pārliecināt par kaut ko, ka tu neesi sawietskoj laikemetā uzaudzis )))
Jānis Lietavietis
11 janvārī, 21:01
Atsevišķas prātīgas domas Trampam ir, nenoliedzami situācija ir jocīga, ka uzņēmēji pārvācas uz Ķīnu, maksā darbiniekiem gauži maz, iepērk izejvielas gauži lēti, bet vedot atpakaļ visas preces maksā dārgi, kā mājās taisītas. Lai mudinātu konkurēt ar vietējā darbaspēka palīdzību, ar nodokļu palīdzību ir jāapcērp peļņa tiem, kas izmanto slikto cilvēku stāvokli citviet, tā lai tas nebūtu izdevīgi. Tā starp citu ir arī zaļa domāšana, jo tāla vešana, rada daudz CO2 izmešu loģistikā un tieši attālums ir tas, par ko nodokli var uzlikt. Farmācijas joma nenoliedzami ir mafija, cilvēki par savu veselību ir gatavi maksāt jebkuru cenu un tas nenoliedzami tiek plaši izmantots. Zāļu pašizmaksa ir centi, aptiekās tās maksā nebūt ne centus. Tiesa - šo jomu reformēt būtu grūti, jo tā ir starptautiska prakse, ļaut dažām korporācijām gūt fantastisku peļņu, no vienas valsts puses to mainīt būtu grūti - pat ASV. Par attiecībām ar Krieviju, viss jau būtu jauki, ja vien tā Krievijas politika nebūtu ar ienaidnieku ārpusē... Ja patiesībā nebūtu pilnīgi vienalga, kā ar viņiem runā, viņiem vajag ienaidnieku un viņi to uzmālē, lai pašu tautai galvas būtu aizņemtas un pašu valdnieku nesāktu uz dakšām spraust.
K
Klasika
11 janvārī, 20:01
mhm KlasikaPirms 37 sekundēm tavi komentāri šajā rakstā, 80% tavējie! tas tik nozīme, ka esi trollis! _______________________________________ Tu melo kā Trockis . Iemācies skaitīt , jeb tu esi supertrollis un neko nemāki izņemot melošanu !
K
Klasika
11 janvārī, 20:01
ASV nekad netaisa straujus pagriezienus , jo ir sevī pārliecināta. Tā tas būs arī šoreiz.
babyamoralle
11 janvārī, 20:01
Ja jau krievi tik atpalikuši un švaki,b ko tad mūsējie visu laiku "baidās.
K
Klasika
11 janvārī, 19:01
Ja mazais Volodja pateica , ka neko slitu nav darījis , tad tā tas arī IR !!!
J
jz
11 janvārī, 19:01
Vates bērni, nepārdzīvojiet:Tramps ne tā domāja, ne tā pateica... Skaidrs ir viens, ka arī Tramps Krievijai laimi nenesīs, no sūdiem arā nevilks... Amerika vispirms! Krievijai atliks vien pašai mīcieties pa to bedri, kurā Ļeņins to 100 gadu atpakaļ iegrūda un paldies, ka tad arī bija tādi latvieši, kuri ļoti labi palīdzēja Iljičam....
T
Tontons
11 janvārī, 19:01
Tramps atzina ka Amerikai pastāvīgi kāds hakeris uzbrūk no visām valstīm, arī no KF. Raksta autors atkal murgo.
G
Guntis
11 janvārī, 19:01
icons.v. Olga GulbenokaPirms 56 sekundēm Neviens neko negrib iedvest. Trumpis saņēma par 2 800 000 mazāk balsis, nekā Klintone. Uzvarēja jeņķijas vēlēšanu zistēma, nevis balsu vairākums. ----------------------------------- Šito tu varēji izstāstīt jeņķu vēstniecībā. Ta tu apšaubi amerikāņu vēlēšanu sistēmas demokrātismu? Nu, nu. skaties, ka savu dzīvi nebeidz trakomājā!
M
mhm
11 janvārī, 19:01
no kurienes viņi ņēma šo, ka tramps atzīst par krievijas utt. Jo google nevaru atrast, ka kaut ko tādu tramps atzītu!
Olga Gulbenoka
11 janvārī, 19:01
Viņam grib iedvest ,ka ar krievu palīdzību viņš vēlēšanās pārspēja Klintoni ,kam tas ir izdevīgi ?
V
Viesis
11 janvārī, 19:01
Ko vēl Tramps atzīs? Ka kaili ar putleru kazačoku dejojuši?
A
Anduins
11 janvārī, 18:01
Trumpeļi ar putām uz lūpām aizstāv savējo līdz galam! "Es domāju", lai gan burtiski nav de jure atzīšana, tomēr visiem, kam smadzenes strādā, saprot, ka tā ir de facto atzīšana. Pirms tam Tramps pašsaprotamo lietu noliedza, jo viņam bija jācīnās par balsīm un Krievijas ''palīdzība'' viņam spēlētu par sliktu. Iesaku jums sākt samierināties, ka Tramps turpinās laipot visu atlikušo termiņu. Savu musulmaņu embargo jau ir atcēlis, mūris nu ir kļuvis par ''vietām būs sēta'' un Meksika neko nemaksās, nelegāļu deportācijas arī būs maigākas un tik pārskatītas... Saraksts garš, un pat ne dienu nav nostrādājis :D
G
google
11 janvārī, 18:01
Precīzāk Trumps DOMĀ, ka tā bija Krievija. Nenoliedz iespējamību, ka tās varētu būt citas valsts... Neprecīzs un naidu kurinošs virsraksts
L
lūzers
11 janvārī, 17:01
Viņa preses konference totāla izgāšanās, ne uz vienu jautājumu netika atbildēts, ja kādam reportierim paveicās, tad viņš ar knaiblēm izvilka vismaz jautājuam būtību. Pēdējam reportierim vispār neatbildēja uz ļoti neērtu jautājumu, vai kāds no viņa komandas nav ticies ar KF pārstāvjiem.
A
AM.
11 janvārī, 17:01
Tūliņ jau te sabirs "viedokļi"par to kas nekas tāds nav bijis,viss ir izdomājums,būs gudrāki par ASV izlukdienestiem,Trampu un Klintoni kopā!!!;D
P
Pravietis
11 janvārī, 17:01
Lai Trampam veicās....
A
arena
11 janvārī, 17:01
Kas tad nu? Lūzeri joprojām nevar ar Trampa uzvaru samierināties?
J
jz
11 janvārī, 17:01
Tā lūk, Tramps, kā vatņiku labais cerību tēls, lēnām pārvēršās par ''Tramp - čmo''...
© TVNET. Visas tiesības paturētas