Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
Juris Filipsons
19 jūnijā, 04:06
OIK,Sadales tikli,PVN,NIN un citi Valstij un iedzivotajiem naidigi Likumi sagrauj valsts ekonomiskos un politiskos pamatus.
Juris Filipsons
19 jūnijā, 04:06
SASKANA sagatavo Latviju pievienosanu Krievijai.
inga_kaya
18 jūnijā, 14:06
Esmu patiesi vīlusies, ka arī Jums Dombrovska k-gs būšana pie varas siles ir svarīgāka par visu, tai skaitā Latvijas pastāvēšanu.. Nu ir taču visiem skaidrāks par skaidru par ko cīnas Saskaņa: Krievu valoda - valsts valoda; Latvijas valsts ekonomiskā pamata sagraušana, analogi, kā Rīgas budžetu saņēma ar pārpalikumu, tagad parāds aptuveni gada budžeta ieņēmumi..., tā ka var pienākt bankrots..; projām no NATO un ES, attiecīgi Krievijas sastāvā vai padevīgs Krievijas pavēļu izpildītājs; u.t.t. Vai tiešām JŪS Dombrovska k-gs šo visu atbalstāt?????
Fata Margana
18 jūnijā, 13:06
un kas tev teica , ka tu spesi ievest saskanu saeima , sprogis ;))) ar dieva ta kunga svetibu ;) , atceraties , ka repse gaja baznica ar karogiem , cuss izkupeja , tad macitajs bija bernu un gimenes ministrs , tik atri viss pazuda , ka nu ...dievs tadas lietas nedarbojas :( vai nu tici tikai vinam , vai ne, ar citu ticibu nedalas , tas ir varu :((
© TVNET. Visas tiesības paturētas