Unikāla izstāde «Kāzu brīvdienas» Melngalvju namā! Iespēja laimēt ielūgumus...

FOTO: Publicitātes foto

8. un 9. aprīlī Rīgā norisināsies grandiozs notikums «Kāzu brīvdienas» ar daudzveidīgu programmu divu dienu garumā. Pasākumu organizē TOP kāzu medijs «LĪGAVĀM».

Sestdien, 8. aprīlī, «Melngalvju namā» plkst. 12:00–18:00 norisināsies CITĀDA kāzu izstāde. Šis būs pilnīgi jauns, līdz šim nebijis kāzu izstādes koncepts, kurā kāzu pakalpojumu sniedzēji ērti pārskatāmā veidā prezentēs savu piedāvājumu. Izstādes stendi tiks gatavoti sadarbībā ar Latvijas labākajiem dekoratoriem, tādiem kā Baiba Prindule-Rence, Jānis Buševics un SHISHI Home of Beauty, Dizaina parks, Art of weddings u.c. Lai radītu patiesi pavasarīgu noskaņojumu, organizatori izstādes apmeklētājus cienās ar gardiem kokteiļiem un «Magnum» saldējumu.

Izstādes laikā TOP kāzu medijs «LĪGAVĀM» prezentēs divus jaunumus. Ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties un iegādāties jauno LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla pavasaris/vasara numuru, kā arī jaunumu – LĪGAVĀM kāzu plānotāju un klātienē saņemt ekspreskonsultāciju kāzu plānošanā no tā autores kāzu rīkotājas Guntas Skalbergas.

Vairāk informācijas: Līgavām.lv

Sestdienas pasākumu programmu noslēgs kāzu modes šovs. Plkst. 19:00 «Melngalvju nama» Svētku zālē topošajām līgavām romantiskā gaisotnē būs iespēja baudīt izklaidējošus pārsteigumus un vienuviet apskatīt jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu un vakarkleitu kolekcijas, jutekliskas apakšveļas demonstrāciju, pasakainas mežģīnes un galvasrotas. Kāzu modes šova īpašais pārsteigums būs sabiedrībā pazīstamu dāmu dalība tajā, šoreiz pasākumā piedaloties kā modelēm. Kāzu kleitas un vakarkleitas demonstrēs Lelde Lietaviete, Agnese Zeltiņa, Bauba Runce, Evita Vilde, Santa Kola, Paula Muzikante, Baiba Pole, Elīna Vaska, Signe Meirāne un Sindija Vilde. Modes šovā tiks pārstāvēti 12 zīmoli un izrādīti vairāk nekā 100 tērpi: Katya Katya Shehurina, kāzu salons 6. septembris, kāzu kleitu dizaina studija Amelia, Agnese Eiduka, Dolce Cuore Bridal Gallery, Liina Stein Fashion (viesis no Igaunijas), Amoralle, Evita Vilde Onzule rotas, Imperial Lace, Phase Eight, Dress4You, Slow.

Laimē ielūgumus uz kāzu izstādi «Kāzu brīvdienas»

Modes šova laikā, piedaloties loterijā, topošajām līgavām būs iespēja laimēt pasaules līmeņa zīmola Katya Katya Shehurina kāzu kleitu 1500 eiro vērtībā. Kleitas dizains tiks radīts un kleita šūta atbilstoši balvas ieguvējas vēlmēm un izmēriem.

Kāzu modes šovu vadīs Renārs Zeltiņš.

Svētdien, 9. aprīlī, restorānā «Entresol» plkst. 10:00 – 14:00 līgavas ar draudzenēm un kāzu organizēšanas palīgiem ir aicinātas uz izsmalcinātām līgavu brokastīm. To laikā būs iespēja satikties ar labākajiem kāzu industrijas profesionāļiem, uzklausīt noderīgus padomus, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Laimē ielūgumus uz kāzu izstādi «Kāzu brīvdienas»

Kāzu aģentūras «Sparkling» radošā direktore Dagnija Lībane dalīsies ar idejām, kas palīdzēs neapjukt īpašās dienas organizēšanā, soli pa solim tuvojoties jāvārdam. Padomus, kā iegūt tieši tādas kāzu bildes, kā izsapņots, sniegs kāzu fotogrāfe Inta Lankovska. Noderīgus knifus, kā tikt līdz savam kāzu stilam, atklās populārā kāzu dekoratore Baiba Prindule-Rence. Par kāzu mielasta nozīmīgumu, sezonalitāti un tās iespējām, ēdienu variācijām un labākajiem pasniegšanas veidiem pastāstīs restorāna «Entresol» šefpavārs, viens no labākajiem Latvijas pavāriem – Raimonds Zommers. Par savas sievišķības un būtības apzināšanos, kā saglabāt mieru, būt saskaņā ar sevi un savu izredzēto un kāzu ceremonijas nozīmīgumu runās Inin Nini (MOONLIGHT tribe by ININ NINI).

Biļetes uz «Kāzu brīvdienas» pasākumiem var iegādāties: www.ekase.lv

Uz augšu