Čārlzs Mensons no cietuma nopietnā stāvoklī pārvietots uz slimnīcu

Cārlzs Mensons tiesas sēdē 1970. gadā

Bēdīgi slavenais sērijveida slepkava Čārlzs Mensons no cietuma nopietnā stāvoklī pārvietots uz slimnīcu, vēsta ASV mediji.

82 gadus vecais Mensons no Korkoranas štata cietuma Kalifornijā pārvietots uz slimnīcu 100 kilometrus uz dienvidiem no Beikersfīldas, vēsta slavenību tenku portāls TMZ.

Štata labošanas iestāžu amatpersona atteicās komentēt ziņas un tikai apstiprināja, ka Mensons nav miris, bet avīze «Los Angeles Times» atsaucas uz vārdā neminētu avotu, ka Mensons ir «nopietni slims».

Mensons un četri viņa tā dēvētās «ģimenes» locekļi - viens vīrietis un trīs sievietes - tika notiesāti septiņos apsūdzības punktos par 1969.gada augustā Losandželosā pastrādātajām slepkavībām. Mensona sekotāji nogalināja režisora Romāna Polaņska sievu Šāronu Teitu, kas bija pēdējos grūtniecības mēnešos, un vēl sešus cilvēkus.

Cārlzs Mensons tiesas sēdē 1970. gadā

Čārlzam Mensonam un viņa sekotājiem 1971.gadā tika piespriests nāves sods, bet 1972.gadā Kalifornijas Augstākā tiesa nāves spriedumu atcēla, sodu aizstājot ar mūža ieslodzījumu.

Viena Mensona sekotājām Sjūzena Atkinsa 2009.gadā nomira ieslodzījumā, bet Mensons un divas pārējās sekotājas vēl joprojām atrodas ieslodzījumā. Viņi vairākkārt lūguši pirmstermiņa atbrīvošanu, taču tie vienmēr noraidīti.

Uz augšu