Sv, 14.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Arī Rīgā aktīvi vēlē Krievijas Valsts domi; veidojas milzīgas rindas

LETA
Arī Rīgā aktīvi vēlē Krievijas Valsts domi; veidojas milzīgas rindas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Cilvēku rinda pie Maskavas nama, kur iespējams nobalsot Krievijas Valsts domes vēlēšanās
Cilvēku rinda pie Maskavas nama, kur iespējams nobalsot Krievijas Valsts domes vēlēšanās Foto: TVNET

Arī Rīgā izvietotajos Krievijas Valsts domes vēlēšanu iecirkņos Krievijas pilsoņi aktīvi dodas vēlēt, novēroja aģentūra LETA.

Iecirknī, kas izvietots Maskavas namā jau no paša rīta veidojās rindas. Uz vēlēšanām aktīvāk ierodas vecākā gadagājuma cilvēki.

Pēcpusdienā rindā pie Maskavas nama jau gaida apmēram simts cilvēku.

Arī Krievijas vēstniecībā pastāstīja, ka kopš rīta, kad vēlēšanu iecirknis vēstniecībā tika atvērts, līdz pat šim brīdim ir augsta balsošanas aktivitāte. Arī ap plkst. 13.40 pie iecirkņa pulcējas apmēram 100 cilvēku gara rinda.

Jau vēstīts, ka Krievijā svētdien notiek parlamenta apakšpalātas Valsts domes vēlēšanas, kas, lai arī neietekmēs Krievijas prezidenta Vladimira Putina varu, tomēr var tikt uzskatītas par pārbaudi valdošajai partijai «Vienotā Krievija».

Jaunāko aptauju rezultāti liecina, ka atbalsts šai partijai ir sarucis. «Vienotās Krievijas» popularitāte pēdējo nedēļu laikā sarukusi no 39% līdz 31%, liecina Levadas centra veiktā aptauja.

Krievijas vēstniecība Latvijā informēja, ka Krievijas Valsts domes vēlēšanu dienā šodien Latvijā darbojās seši šo vēlēšanu iecirkņi. Rīgā vēlēšanu dienā būs atvērti četri iecirkņi, bet pa vienam – Daugavpilī un Liepājā.

Rīgā vēlēšanu iecirkņi darbosies Krievijas vēstniecībā, vēstniecības konsulārajā nodaļā, konsulārās nodaļas sociālā nodrošinājumā daļā un Maskavas namā.

Atbilstoši Krievijas vēstniecības datiem šobrīd Latvijā dzīvo 53 333 Krievijas pilsoņi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais