Sony radījis modernas, ekonomiskas un videi draudzīgas baterijas

Uzņēmums Sony radījis modernas, ekonomiskas un videi draudzīgas baterijas, kas izstrādātas pēc unikālas bateriju uzlādēšanas tehnoloģijas Cycle Energy Blue un piedāvā videi draudzīgus enerģijas risinājumus ar baterijām darbināmām elektroierīcēm.

Parastās uzlādējamās baterijas ar laiku zaudē jaudu un nav piemērotas lietošanai zemsprieguma ierīcēs, piemēram, tālvadības pultīs, pulksteņos, bezvadu klaviatūrai un datorpelēm. Cycle Energy Blue daudz labāk saglabā jaudu, tās ir gatavas lietošanai uzreiz pēc iegādes. Tāpat kā parastās alkalīna baterijas, Cycle Energy Blue darbina visas ierīces, kam parasti izmantojat vienreizējās lietošanas baterijas.

AA, AAA izmēram, kā arī C un D izmēra baterijām ir pieejami adapteri, kas piemēroti plašam ierīču klāstam, sākot no enerģijas kārajiem digitālajiem fotoaparātiem, spēļu konsolēm un baterijas netaupošajām rotaļlietām, līdz pat visām tālvadības pultīm dzīvojamā istabā. Katru Cycle Energy Blue bateriju var uzlādēt līdz pat 1000 reizēm – tas nozīmē 1000 neizmantotu vienreizējās lietošanas bateriju, kas beidz savu kalpošanas laiku kā apkārtējai videi potenciāli bīstami atkritumi.

„Ir patiess prieks būt iesaistītam šādā lietā,” saka Aleksandrs di Karo (Alexandre Di Caro), jaunākais Sony enerģijas produktu vadītājs. „Tas ir tāpēc, ka Cycle Energy Blue patiešām ir ekoprodukts – tas ir ekonomisks un ekoloģiski draudzīgs, kas ir dubultieguvums mūsu pircējiem. Pārtrauciet iegādāties dārgās un piesārņojošās vienreizējās lietošanas baterijas, ietaupiet naudu un nepiesārņojiet vidi! Tādēļ mēs sakām, ka Cycle Energy Blue ir kā vienreizējās lietošanas baterijas – tikai 1000 reižu labākas.”

Latvijas Zaļais punkts mārketinga direktors Valdis Martinsons: „Tiem, kas sadzīvē bieži izmanto dažādas ar baterijām darbināmas elektroierīces, noteikti ieteiktu dot priekšroku šādām – videi draudzīgām un ergonomiskām – baterijām, kas izmantojamas vairākkārt. Ieviešot inovatīvu bateriju uzlādēšanas tehnoloģiju, Sony apliecina, ka tas domā par ekonomisku energoresursu patēriņu un rūpējas par apkārtējās vides saudzēšanu.”

Pati lādēšanas ierīce ir pietiekoši daudzpusīga, lai vienlaikus varētu uzlādēt gan AA, gan AAA baterijas, tai ir arī sprieguma monitorings drošai lādēšanai un automātiskais taimeris, kas izslēdz nejaušas pārlādēšanas iespēju. Lietotāju ērtībai ceļojumu laikā 100 g vieglā ierīce ir konstruēta tā, lai to varētu lietot visā pasaulē, jo tai ir 100 – 240 V savienojamība.

Lai uzsvērtu Cycle Energy Blue ieguvumus apkārtējai videi, pārdošanā pieejami speciāli iesaiņojumi, kuros ir lādēšanas ierīce, baterijas un sēklu paciņa, lai jūs varētu podā izaudzēt jauku istabas augu.

Sony prognozē, ka, pateicoties jaunajām Cycle Energy Blue, samazināsies pieprasījums pēc dārgajām vidi piesārņojošajām alkalīna baterijām.

Cycle Energy Blue:

- Dzīves ilgums 1000 uzlādēšanas reizes un lieliska jaudas saglabāšana; - Izmantojama zemsprieguma ierīcēs, piemēram, tālvadības pultīs; - Gatava lietošanai tūlīt pēc iegādes; - Var iegādāties veikalu tīklā Elkor, veikalu tīklā PUS12 un citur; - Bateriju komplekta un lādētāja cena veikalos - sākot no 9,00 LVL.

Sony ražo audio, video, sakaru un informācijas tehnoloģiju produktus kā individuālajam patēriņam, tā profesionālajām vajadzībām visā pasaulē. Ar savu mūzikas, foto, spēļu un Interneta tiešsaistes biznesu Sony ieņem unikālu stāvokli kā viens no pasaules vadošajiem digitālās izklaides zīmoliem. Sony konsolidētajā gada pārskatā uz 2008. gada 31. martu reģistrētais pārdošanas apjoms pasaulē ir 55,44 miljardi eiro. Sony uzņēmumos nodarbināti vairāk kā 180 500 cilvēku visā pasaulē.

Eiropā Sony Grupa pārskata gadā uz 2008. gada 31. martu sasniedza konsolidēto gada pārdošanas apjomu 12,73 miljardi eiro. Sony Europe reģistrētais pārdošanas apjoms tādā pašā laika posmā sasniedza 9,55 miljardus eiro.

Uz augšu