Ap 100 ģimeņu dodas «Rīgas velo nedēļas» velobraucienā

Pie tirdzniecības parka "Alfa" ar ģimenes velo braucienu atklāj Rīgas Velo nedēļu

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Šodien «Rīgas velo nedēļas» ģimeņu velobraucienā piedalījās ap 100 ģimeņu, informēja pasākuma organizatori.

Atsaucība bijusi lielāka nekā iepriekš organizatori plānojuši. Ģimenes svētku velobraucienam bija gatavojušās un velobraucienā piedalījās koši un svinīgi tērptas. Vecāki līdzi bija ņēmuši gan mazus, gan lielus velobraucējus, un pasākums noticis patīkamā atmosfērā. Arī autobraucēji brauciena laikā bijuši pretimnākoši un draudzīgi velosipēdistus palaiduši pa priekšu.

Velo svētki šodien turpinās visu dienu un vakarā gaidāmas svinības Ērenpreisa pagalmā, Čaka ielā.

Kā ziņots, šodien atklāta «Rīgas velo nedēļa», kas ilgs līdz 7.maijam, piedāvājot vairāk nekā 20 pasākumu, informēja «Rīgas velo nedēļas» koordinatore Elīna Drāke.

«Rīgas velo nedēļa» noslēgsies ar krāšņu un jau par tradīciju kļuvušo Tvīda braucienu jeb retro velosipēdu un tērpu parādi, kas notiks 7.maijā.

«Rīgas velo nedēļa» ir centrālais velokultūras pasākums Latvijā, kura laikā ikviens tiek aicināts iepazīt velokultūru un tās dažādību pilsētā. «Rīgas velo nedēļas» mērķis ir parādīt Rīgas iedzīvotājiem, cik interesanta un dažāda ir velokultūra, ieinteresēt cilvēkus pievienoties ikdienas velobraucēju pulkam, kā arī veicināt labākas attiecības starp velosipēdistiem un citiem satiksmes dalībniekiem.

Uz augšu