Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mamikins lepojas, ka SC ir līgums ar Putina partiju «Vienotā Krievija»

LETA
Mamikins lepojas, ka SC ir līgums ar Putina partiju «Vienotā Krievija»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins ir lepns par to, ka viņa pārstāvētajai partijai «Saskaņas centrs» (SC) ir līgums ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina partiju «Vienotā Krievija».

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» viņš uzsvēra, ka SC negrasās atteikties no šī līguma. Brīdī, kad SC būšot valdībā, tas palīdzēšot Latvijas valdībai veidot attiecības ar Krieviju.

Politiķis uzsvēra, ka Latvijai attiecības ar Krieviju ir jāveido, jo mēs esam kaimiņvalstis un nevaram bezgalīgi karot.

Mamikins arī uzskata, ka Latvijai nav jāliedz Krievijas kanāliem raidīt mūsu valsts teritorijā. «Kamēr skatītāji vēlas skatīties Krievijas kanālus, tās ir skatītāju svētas tiesības,» teica politiķis.

Viņaprāt, televīzijas kanāls un tā signāls nerada drošības apdraudējumu valstij. Viņš arī skaidroja, ka Latgalē, pierobežā, cilvēki vairāk skatās Baltkrievijas, nevis Krievijas kanālus, un vietām labāk zina, kas ir Baltkrievijas prezidents un kādi ir šīs valsts sasniegumi lauksaimniecībā.

Par to galvenā atbildība gulstoties uz Latvijas politiķu pleciem, jo politiķi visu kaut ko dara Rīgā, slēdz starptautiskus līgumus un diskutē par preambulām. Bet kad Dagdā cilvēks pajautā, kas tiek darīts viņa labā, tad neesot ko atbildēt.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu