Sv, 24.09.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kanālam PBK atjauno apraides licenci Latvijā uz 10 gadiem

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) atjaunojusi apraides licenci mediju koncernā «Baltijas Mediju alianse» ietilpstošajam televīzijas kanālam «Pirmais Baltijas kanāls Latvija» (PBK) uz desmit gadiem, informēja BMA preses sekretārs Edžus Vējiņš.

BMA Biznesa attīstības vadītāja Baltijā Ginta Krivma skaidro, ka licences pagarināšana PBK dod iespēju strādāt gan pie ilgtermiņa investīciju politikas kanāla satura pilnveidošanā, gan pie jaunu servisu un biznesa modeļu izstrādes.

PBK apraidi Baltijas valstu plašsaziņas līdzekļu vidē sāka 2002.gada 4.septembrī.

BMA ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir televīzija, prese un reklāma. BMA uzņēmumos strādā vairāk nekā 200 darbinieku visā Baltijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā.

BMA mediju auditorijai piedāvā televīzijas kanālus PBK, «1.Baltijas Muzikālais kanāls», «NTV Mir» «REN TV», iknedēļas avīzes «MK Latvija» un «MK Igaunija», kā arī mobilo TV «MASSmedia».

SIA «Baltijas Mediju alianse» 2013.gadā strādāja ar 15 510 227 eiro apgrozījumu un 85 560 eiro peļņu, liecina «Firmas.lv» informācija.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais