Gandrīz pie rokas izdodas pieķert nekaunīgu Čiekurkalna piemēslotāju

FOTO: TVNET lasītājs

«19. aprīlī plkst. 13:15 pie Krustabaznīcas un Viskaļu ielas krustojumā esošās teritorijas piestāja melns BMW markas auto. No tā izkāpa gados jauns puisis, izņēma no bagāžnieka vairākus melnus atkritumu maisus. Maisi tika izmesti šajā teritorijā ielas malā, un pēc tam viņš devās prom no Mežaparka pa Viskaļu - Ezermalas ielu. Tieši to brīdi, kā maisi tika izmesti, diemžēl nepaguvu nofilmēt, nepaspēju,» raksta TVNET lasītājs Jānis.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

Uz augšu