Cūku kūts uz pašvaldības zemes Sīpolu ielā

FOTO: TVNET lasītājs

«Zemgales pašvaldību laikam neinteresē, kas notiek viņu teritorijā. Nez kā viņus ietekmēt sakopt šo miskasti pārsimts kvadrātmetru platībā,» raksta TVNET lasītājs Kristaps.

Rīgas Domes iesūtītais foto, kurā redzams uzkopšanas darbu progress

FOTO: Rīgas dome

Rīgas Domes komentārs:

«Kā mūs informēja Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas Teritorijas apsaimniekošanas un attīstības nodaļas vadītāja vietnieks Edijs Pelšs, šodien [22. aprīlī - red.kom.] sāk uzkopt rakstā minēto teritoriju.

Katru gadu rudenī un pavasarī, Spodrības mēneša ietvaros, tiek organizēti šādu piemēsloto teritoriju un stihiski izgāzto sadzīves atkritumu izgāztuvju vietu likvidēšanas pasākumi.

Diemžēl negodprātīgu iedzīvotāju dēļ situācija gadu no gada atkārtojas. Lūgums apkārtnes iedzīvotājiem noslēgt līgumus ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem.»

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

Uz augšu