Pašvaldībai piederošajā pagalmā pēc raksta ieviesta kārtība

FOTO: TVNET lasītājs

«16.aprīlī SIA «CleanR» no šīs teritorijas izveda lielu daudzumu savākto sadzīves atkritumu, un šorīt tika veikta sīko atkritumu un lapu savākšana,» informēja Rīgas Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Mārtiņš Vilemsons.

TVNET lasītājs iepriekš rakstīja: «Sūtu bildes, kurās redzams, kā tiek piegružots pagalms, kurā ir arī bērnu rotaļu laukums. Zeme pieder Rīgas pašvaldībai. Katru dienu brauc policija, liek sodus par auto atstāšanu zaļajā zonā, bet neko nedara ar šo atkritumu kaudzi, kas turpina pieaugt. Varbūt varat ieteikt, ko darīt, vai arī publiski nokaunināt šos cilvēkus, kurus man izdevās pieķert, - kā redzams, oranžajā maisā tiek sakrāmēti savāktie gruži, kas pēc tam atstāti papildināt augošo atkritumu kaudzi pagalma vidū. Pagalms atrodas starp Tērbatas ielu un Brīvības ielu pie Tallinas ielas.»

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Uz augšu
Back