Pusratā nojaukta māja pārvēršas jaunā izgāztuvē

FOTO: TVNET lasītājs

«Nosūtu foto no Ventspils ielas 18 Rīgā, kur pamazām veidojas atkritumu izgāztuve. Mājas sāka nojaukt janvāra beigās, beidza februāra vidū un pameta, nenovācot būvgružus un neiežogojot teritoriju. Kopš tā laika nekas nav darīts, tikai klāt nākuši matrači un sadzīves atkritumi. Pēdējie foto uzņemti 5.aprīlī. Tā arī nekas nav mainījies,» raksta TVNET lasītājs Andris.

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Uz augšu