Kur likt būvgružus pēc mājas remonta? Laikam uz pagasta zemes...

FOTO: TVNET lasītājs

«Rēzeknes novada Ozolmuižas pagastā vērojams nepatīkams skats, izgāzts liels daudzums atkritumu, tai skaitā būvgružu, kas radušies kādas mājas remonta rezultātā. Cik zināms, zemesgabals pieder Ozolmuižas pagastam. Pieeja tam ir brīva, turp ved ceļš, kas tālāk ved uz kūdras purvu, šā ceļa malās abās pusēs ir grāvji, kas pilni ar šiem atkritumiem. Konkrēti vieta, kur tas viss ir vērojams: dodoties virzienā uz Ozolmuižu, apmēram pusotru kilometru pirms Ozolmuižas ir ceļš kreisajā pusē, kurā iegriežoties un turpinot pa to braukt, var nonākt līdz minētajai vietai. Šis ceļš ved garām pamestai fermai. Attēli uzņemti 10. aprīlī,» raksta TVNET lasītājs Arnis.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Uz augšu