No ceļa nost, priežu silā iekšā, un var sākties mēslošana!

FOTO: TVNET lasītājs

Pierīgas mežos atklātas vairākas jaunas cilvēku radītas izgāztuves. «Viena izgāztuve atrodama Ropažu/Stopiņu novada teritorijā. Braucot pa šoseju P4 virzienā Rīga-Ropaži, aiz Līčiem, ceļā kreisajā pusē - priežu silā netālu no šosejas ir sadzīves mēslu izgāztuves. Otra mēslaine atrodama tai pašā apkaimē ceļa P4 labajā pusē priežu jaunaudzē, kur ir veselas divas sadzīves atkritumu izgāztuves. Tur maisos ir atrodami personu dokumenti - darba grāmatiņa, kas var palīdzēt identificēt vainīgos. Uz abām no šīm vietām var nokļūt pa meža ceļu ~ 20 - 30 m no šosejas P4,» raksta TVNET lasītāja Valentīna.

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Uz augšu