«Laimīgie kaimiņi» neziņā - blakus iemitinājušies īsti netīreļi

FOTO: TVNET lasītājs

«Šī izgāztuve atrodas Rīgā, Irbenes ielā 1. Īpašums pieder Trasta komercbankai, tas apmēram pirms vairākiem gadiem tika atsavināts bankas klientam. Kamēr nesaimniekoja banka, īpašumā bija kārtība. Bijušie īpašnieki nevarēja izpildīt kredītsaistības, kuru rezultātā banka īpašumu pārņēma. Pēc kāda laika tajā iemitinājās bezpajumtnieki,» stāstu sāk TVNET lasītāji, kuri sevi dēvē par «laimīgajiem kaimiņiem».

«Ēst gatavošana regulāri notiek uz atklātas liesmas, pārsvarā tiek dedzinātas plastmasas pudeles, kas izraisa nepatīkamus un kaitīgus dūmus. Kaimiņos esošie iedzīvotāji ir spiesti šos dūmus elpot. Tiek pārkāpti ugunsdrošības noteikumi, radot bīstamību citām blakus esošajām ēkām un cilvēkiem.

FOTO: TVNET lasītājs

Lielās nekārtības dēļ ir savairojušās žurkas, kuras «apmeklē» arī kaimiņu īpašumus.

FOTO: TVNET lasītājs

Par šo situāciju ir informēti gan bankas darbinieki, gan pašvaldības policija, kā arī iestādes, kas ir atbildīgas par kārtību pilsētā, tomēr situācija līdz šim brīdim nav mainījusies.»

«Laimīgie kaimiņi»

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Uz augšu