Atkritumu krāsmatas uz pašvaldības zemes

FOTO: TVNET lasītājs

«Šīs bildes ir no pašvaldības zemesgabala. Vairākus gadus dzīvojamo māju tuvumā veidojās miskaste. Zemgales priekšpilsēta par šo situāciju tika informēta, bet, protams, miskaste tā arī palika, kur bija, līdz pirms divām nedēļām tur izcēlās ugunsgrēks. Bet arī tagad teritorija nav sakopta. Kurš tad un kam piespriedīs sodu par šo nekārtību? Tas ir Rīgā, starp Tūmes ielu 7 un Ķekavas 15a,» raksta TVNET lasītāja Kristīne.

Rīgas Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas komentārs:

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija ir informēta par nesakopto teritoriju Tumes ielā un veiks sakopšanas darbus šajā gadā. Zemes gabalu atbrīvošana no nelikumīgi uzbūvētajiem šķūnīšiem, tos demontējot, tika uzsākta pagājušajā gadā. Šogad darbi turpināsies.

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

Uz augšu