No nevajadzīgā atestāta kāds nolēmis atbrīvoties mežā

FOTO: TVNET lasītājs

«Vēlējos padalīties ar bildēm un ar vainīgo, kurš kārtējo reizi izgāzis atkritumus mežā. Atkritumu izgāšanas vieta ir Jēkabpils, Salas novads, blakus ceļam Jēkabpils-Aizkraukle. Atkritumu izgāšanas vietā bija ļoti daudz sadzīves atkritumu un liela kaudze ar auto plastmasām, bamperiem un salona elementiem. Diemžēl no lielās kaudzes ar auto detaļām nav foto, jo to savācām un sakopām, pirms atradām starp atkritumiem šo maisu, kurā bija iespējamā vaininieka atestāts, ārsta zīme un visādi citi dokumenti. Pašreiz vieta jau ir sakopta, lielā atkritumu kaudze sadedzināta un stikls nodots otrreizējai pārstrādei,» raksta TVNET lasītājs Jānis.

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

FOTO: TVNET lasītājs

Uz augšu