Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Potapkins ar «Gan Bei» skandālā iesaistīto sievu noslēdzis mantas šķirtības līgumu

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins FOTO: Edijs Pālens/LETA

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins («Saskaņa») ar sievu nodokļu krāpšanas skandālā iesaistītā restorānu tīkla «Gan Bei» līdzīpašnieci Gaļinu Karmaču noslēdzis laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību, liecina trešdien publicētais paziņojumus oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis». Līgums reģistrēts 19.februārī.

Kā ziņots, Finanšu policija uzskata, ka ar restorānu tīkla «Gan Bei» īpašniekiem saistīta organizētā noziedzīgā grupa katru mēnesi no uzņēmuma kases aparātiem izzagusi aptuveni 700 000 līdz 800 000 eiro skaidras naudas jeb 50% no mēneša apgrozījuma.

Pērn 10.decembrī Finanšu policija aizturēja septiņus šīs grupas dalībniekus, tostarp Saeimas deputāta Potapkina sievu Karmaču, kuru dēvē par vienu no organizētā noziedzīgā grupējuma vadītājām. Sākotnēji Karmačai tika piemērots apcietinājums, vēlāk viņas drošības līdzeklis tika nomainīts uz aizliegumu izbraukt no valsts.

Pēc prokuratūras lūgumu Saeima vienbalsīgi arī atļāva veikt kratīšanu Potapkina un Karmačas dzīvesvietā.

Vēlāk Potapkins paziņoja, ka saistībā ar minēto skandālu deputāta mandātu nolikt neplāno - viņš turpinās darboties Saeimā. Taujāts, vai šī situācija nemet ēnu arī uz viņu pašu, deputāts uzsvēra, ka neredz nekādu saistību ar to - viņa sieva strādājusi šajā uzņēmumā, bet ar deputāta darbību šai lietai nekādas saistības neesot.

Sīkāk šo lietu Potapkins iepriekš nekomentēja, aicinot sagaidīt izmeklēšanas rezultātus.

Uz augšu
Back