T, 29.03.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Piesakies «Otrās Elpas» finansējuma konkursam un realizē savas idejas!

Apollo.lv
Piesakies «Otrās Elpas» finansējuma konkursam un realizē savas idejas!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Labdarības veikali un fonds «Otrā Elpa» izsludina sociālo projektu konkursu, kura uzvarētājam būs iespēja iegūt līdz 3000 eiro atbalsta finansējumu projekta īstenošanai. Konkursa mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu Latvijā reģistrētām biedrībām un nodibinājumiem, kā arī citām juridiskām personām, kuru darbības mērķis ir sniegt sociālo palīdzību vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai.

«Otrā Elpa» pārstāve Zane Priedīte stāsta: «Mēs aicinām atsaukties ne tikai Rīgā, bet arī visos Latvijas reģionos reģistrētas organizācijas, kas dažādos veidos rūpējas par valsts maznodrošināto iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu. Tas ir galvenais šī konkursa un «Otrās Elpas» mērķis ilgtermiņā. Konkursā iegūto finansējumu būs iespējams izmantot dažādiem mērķiem – organizācijas telpu labiekārtošanai, aprīkošanai, inventāram; mūžizglītības programmām un pasākumiem, kuri vērsti uz iegūto zināšanu pielietošanu praksē, kā arī citām aktivitātēm».

Iesniegto projektu vērtēšana notiks divās kārtās. Laika posmā no 2. līdz 16. martam tiks veikta to atlase un vērtēšana, izvirzot trīs spēcīgākos projektus balsošanai. Otrā konkursa kārta norisināsies no 16. marta līdz 18. aprīlim - konkursa uzvarētājs tiks noteikts saskaņā ar labdarības veikalu «Otrā Elpa» pircēju balsojumu. Par katru pirkumu virs 1 eiro pircējs saņems vienu «Otrās Elpas» kuponu, kurš darbosies kā balsošanas žetons.

www.otraelpa.lv

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu