Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vīrietis nozog īru viskiju un apvainojas par policijas izsaukšanu

Ilustratīvs foto FOTO: RIA Novosti/Scanpix

Kāds vīrietis vakar mēģinājis nozagt alkoholu, taču tas nav izdevies, jo viņa rīcību pamanījis apsargs, kurš izsaucis policiju. Ieraugot likumsargus, alkohola zaglis apsargam iesitis. Valsts policijas darbinieki arī konstatējuši, ka vīrietis, apsardzes telpā malkojot zagto viskiju, pamanījies nozagt arī apsardzes gāzes baloniņu.

Vakar ap plkst.19 Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu lielveikalu, kur vīrietis mēģināja nozagt alkoholiskos dzērienus.

Policisti ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka vīrietis centās divas īru viskija pudeles paslēpt apģērbā, taču viena no tām izkrita. Samierinoties ar vienu viskija pudeli, zaglis devās projām, tomēr viņu pamanīja veikala apsargs. Apsardzes darbinieks zagli aizturēja un nogādāja apsardzes telpā, pēcāk izsaucot policiju.

Gaidot policijas darbiniekus, aizturētais zaglis atvēra nozagto pudeli un sāka malkot viskiju. Ieraugot, ka ieradušies policijas darbinieki, aizturētais vīrietis iesita apsargam pa seju.

Policisti aizturēja 1983.gadā dzimušo vīrieti, kurš atradās 2,6 promiļu reibumā.

Pārbaudes laikā policisti zagļa mantās atrada arī gāzes baloniņu, kas tika paņemts no apsardzes telpas.

Iecirknī tika noskaidrots, ka aizturētais jau iepriekš septiņas reizes tiesāts par zādzībām un laupīšanu.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Savukārt apsargam ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu miesas bojājumu smaguma pakāpi.

Uz augšu
Back