C, 11.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Fotoreportāža no «Riga Fashion Mood»

TVNET
Fotoreportāža no «Riga Fashion Mood»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Edgars Kalmēns, TVNET

25. maijā Ventspilī, teātra namā «Jūras vārti» norisinājās Latvijas modes palātas rīkotais modes festivāls Riga Fashion Mood. Modes skatēs tika izrādītas 14 Latvijas vadošo un jauno dizaineru aktuālās kolekcijas. Klātienē to vēroja vairāk nekā 350 apmeklētāju, bet internetā vai Interaktīvajā TV to skatījās vēl vairāki tūkstoši modes mīļotāju.

Šis modes pasākums bija Latvijā unikāls, jo norisinājās ne vien ārpus galvaspilsētas, bet arī bija vērojams ikvienam interesentam klātienē vai internetā.

Tādējādi Latvijas modes baudīšana bija iespējama ļoti plašam interesentu lokam.
Foto: Edgars Kalmēns, TVNET

Sestdienas vakarā Ventspilī savas kolekcijas demonstrēja pazīstamie un mīlētie modes mākslinieki Natālija Jansone, Keita, Aleksandrs Pavlovs, Žanete Auziņa un Šeila, strauju popularitāti iekarojošais Salt un Amoralle, kā arī Taste un ilgtspējīgās modes zīmols Recycled. Jauno modes mākslinieku rindās būs jau popularitāti ieguvušie Reinis Ratnieks un Kristiāna Kalniņa. Skatītājus priecēs arī Latvijas bērnu modes zīmoli Colorlicious, Leny Tomy Factory un Hebe.

Modes festivāls Riga Fashion Mood tiek organizēts kopš 2011. gada. Tā organizators ir biedrība Latvijas Modes palāta, kas apvieno modes dizainerus, mācībspēkus, ražotājus un citas modes attīstībā ieinteresētās personas. Modes palātas mērķis ir attīstīt modes platformu Latvijā un organizēt pasākumus, kas sniedz iespēju Latvijas modes dizaineriem un zīmoliem piedāvāt jaunās kolekcijas klientu segmentam vietējā un starptautiskā mērogā, kā arī veicināt Latvijas modes patēriņa pieaugumu sabiedrībā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu