Deputāts Kabanovs Saeimā darba laikā reibumā

FOTO: TVNET karikatūra: Toms Ostrovskis

References: API SITE

Saeimas Valstiskās audzināšanas apakškomisijas deputāti šodien žurnālistiem izteica aizdomas, ka viņu kolēģis Nikolajs Kabanovs (SC) uz sēdi varētu būt ieradies iereibis. To apstiprina RUS TVNET veiktais telefonintervijas ieraksts.

Piedāvājam noklausīties audio ierakstu: deputāta N.Kabanova intervija RUS TVNET žurnālistam Andrejam Muravjovam.

Kā novēroja aģentūra LETA, šodien apakškomisijas sēdē Kabanova izturēšanās varēja radīt aizdomas, ka viņš ir «kunga dūšā». Arī vairāki deputāti pēc sēdes izteica neapmierinātību ar to, ka kolēģis uz darbu ir ieradies iereibis.

Viens no apakškomisijas deputātiem neoficiāli aģentūrai LETA atzina, ka teorētiski var pieļaut arī situāciju, ka Kabanovs ir lietojis stipras zāles. Tomēr deputāts atzīmēja, ka ir redzējis, kā izskatās cilvēki alkohola reibumā, tāpēc viņš uzskata, ka Kabanovs bija dzēris. Viņš uzskata, ka šāda situācija ir pazemojoša pārējiem kolēģiem, un domā, ka apakškomisijas sēdi šī iemesla dēļ varbūt vajadzēja pārtraukt.

Kabanovs šodien centās izvairīties no komunikācijas ar žurnālistiem un neatbildēja uz vairākkārtīgi uzdotajiem jautājumiem, vai uz Saeimas apakškomisiju ieradies alkohola reibumā.

Apvienības «Saskaņas centrs» (SC) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs apgalvoja, ka Kabanovu šodien neesot saticis. Ja apstiprinātos, ka deputāts darbā ieradies iereibis, Urbanovičs būtu «izbrīnīts un sašutis».

Uz augšu