Veiksmīgākie «Oskara» tērpi

Mila Jovoviča

FOTO: AP/Scanpix

Stila un modes eksperti noteikuši arī veiksmīgākos «Oskara» ceremonijas tērpus.

Andželīna Džolija

FOTO: AP/ScanPix

Andželīna Džolija

Ja ikdienā Andželīna Džolija, būdama daudzbērnu māte, izvēlas vienkāršu un komfortablu apģērbu, tiklīdz viņa uzkāpj uz sarkanā paklāja, top skaidrs – mūsu priekšā ir īsta dīva! Arī šoreiz viņa nekļūdījās – melnā samta kleita ar dziļo dekoltē («Atelier Versace» darinājums) izskatījās patiešām efektīgi un bija ieturēta «vecās Holivudas» stilā.


Gvineta Paltrova

FOTO: AP/ScanPix

Gvineta Paltrova
Pateicoties jogai, Gvineta Paltrova var lepoties ar patiešām lielisku augumu, tādēļ viņas garderobē atrodamas lakoniskas kleitas, kas izceļ viņas figūru. Šogad aktrises izvēle krita uz «Tom Ford» darinājumu – baltu kleitu, kas ieturēta minimālisma stilā.


Penelope Krusa

FOTO: AP/ScanPix

Penelope Krusa

Aktrise Penelope Krusa «Oskara» ceremonijai bija izvēlējusies klasisku balles kleitu («Giorgio Armani»). Tērpa dūmakainais tonis harmonēja ar aktrises tumsnējo ādas krāsu, padarot to maigāku. Tērpu lieliski papildināja briljanta auskari un kaklarota.


Sandra Buloka

FOTO: AP/ScanPix

Sandra Buloka

Beidzamajā laikā Sandra Buloka pārāk bieži neparādās sabiedrībā, tādēļ bija patīkami viņu redzēt «Oskara» ceremonijā, turklāt tērpušos patiešām oriģinālā «Marchesa» kleitā. Aktrise bija atteikusies no spilgta meikapa un uzkrītošām rotaslietām.


Kamerona Diaza

FOTO: AP/ScanPix

Kamerona Diaza

Šoreiz Kamerona Diaza bija izvēlējusies maigas krāsas «Gucci» kleitu. Iespējams, kādam varētu nepatikt viņas frizūra, taču aktrises stilam tā piestāvēja lieliski.


Natālija Portmane

FOTO: AP/ScanPix

Natālija Portmane

Daudzus pārsteidza Natālijas Portmanes izvēle – sārta kleita ar apdruku («Chirstian Dior» kolekcija). Tēlu aktrise bija papildinājusi ar pamanāmām briljanta rotām, kas it kā īsti nepiestāvēja kleitai. Taču droši var apgalvot, ka Portmane izskatījās lieliski.


Emma Stouna

FOTO: AP/ScanPix

Emma Stouna

Aktrise Emma Stouna joprojām paliek uzticīga sārtiem toņiem, drapējumiem un lieliem pušķiem (to visu viņa atrod «Giambattista Valli» modes namā). Iespējams, ka tērps nav pārāk svinīgs, taču pavisam noteikti – visspilgtākais.


Rūnija Mara

FOTO: AP/ScanPix

Rūnija Mara

Kā jau modes eksperti prognozēja, filmas «Meitene ar pūķa tetovējumu» zvaigzne Rūnija Mara «Oskara» ceremonijā parādījās sava iecienītā modes nama «Givenchy» darinātajā kleitā. Lai gan paredzami, tas tiešām izskatījās efektīgi! Jāpiebilst, ka baltā krāsa šā gada «Oskaru» tērpos bija viena no populārākajām.


Glena Klouza

FOTO: AP/ScanPix

Glena Klouza

Glena Klouza visu simpātijas iekaroja ar savu tumši zaļo «Zac Posen» «nāras» stila vakartērpu, kas bija papildināts ar neiztrūkstošo «pavadoni» - smokingu.


Džesika Časteina

FOTO: AP/ScanPix

Džesika Časteina

Izvēloties zeltaino izšūto «Alexander McQueen» tērpu, Džesika Časteina izskatījās kā izkāpusi no kādas senatnīgas gleznas. Ar vaļējiem matiem, vieglo meikapu un minimālo rotu daudzumu aktrise kārtējo reizi pierādīja, ka droši var pretendēt uz «modes ikonas» titulu.


Džordžs Klūnijs un Steisija Kīblere

FOTO: AP/ScanPix

Daži pajokoja, ka Džordžs Klūnijs uz «Oskara» ceremoniju ieradies pats ar savu statueti – zeltainajā «Marchesa» kleitā viņa pavadone Steisija Kīblere izskatījās patiešām satriecoši!


Mila Jovoviča

FOTO: AP/ScanPix

Mila Jovoviča

Veiksmīgo tērpu sarakstu noslēdz Mila Jovoviča, kura šim pasākumam bija izvēlējusies «Elie Saab» klasisko vakartērpu, kam lieliski piestāvēja viņas izvēlētā sārtā lūpukrāsa.

Uz augšu