Radīta jauna ierīce ūdens uzsildīšanai

Tefal radījusi jaunu, unikālu ierīci Quick & Hot, kas kardināli atšķiras no ierastajām elektriskajām tējkannām.

Jaunā ierīce, pateicoties patentētām tehnoloģijām, uzkarsē krūzi karsta ūdens vien 3 sekundēs, turklāt dod iespēju būtiski ietaupīt elektroenerģiju. Integrētais filtrs attīra ūdeni no nevēlamiem piemaisījumiem, padarot to veselīgāku un gardāku.

Neparasti ātrā ūdens uzkarsēšana iespējama, pateicoties revolucionārajām tehnoloģijām – sildelements Opti Quick nodrošina ūdens uzkarsēšanu tikai trijās sekundēs. Elektriskās tējkannas tam patērē apmēram trīs minūtes. Turklāt atšķirībā no elektriskajām tējkannām Quick & Hot uzkarsē tikai to ūdens daudzumu, kas ir tobrīd nepieciešams, nevis karsē visu rezervuārā esošo ūdeni. Kā zināms, vairākkārtēja ūdens karsēšana bojā tā garšu, turklāt rezervuārā rodas nepatīkami nosēdumi. Ātri uzkarsējot tikai nepieciešamo ūdens daudzumu, būtiski – par 65% – tiek ietaupīta arī elektroenerģija.

Sildāmo ūdens daudzumu viegli noregulēt ar īpašu pogu – atliek tikai to pagriezt uz attiecīgajiem simboliem – krūzi, glāzi, tasīti vai tējkanniņu. Vajadzīgais ūdens daudzums tiek virzīts cauri īpašajam Opti Quick sildelementam un šo pāris sekunžu laikā uzkarsēts, savukārt pārējais ūdens paliek rezervuārā.

Vēl viens jauninājums – Quick & Hot ir integrēts īpašs ūdens filtrs Claris Aqua, tātad īsajā laika sprīdī, kamēr ūdens tiek karsēts, tas tiek arī izfiltrēts. Claris Aqua attīra ūdeni no kaļķa, hlora, pesticīdu un smago metālu piemaisījumiem – ūdens būs ne tikai tīrs un garšīgs, bet arī veselīgs. Tas ir īpaši svarīgi, ja mājās ir mazi bērni, kuri bieži vien vēlas padzerties, – Quick & Hot rezervuārā var ieliet parastu krāna ūdeni un, nospiežot sarkano pogu, saņemt karstu, bet nospiežot melno pogu – vēsu, tīru, atspirdzinošu ūdeni pāris sekunžu laikā.

Quick & Hot ir lietotājam draudzīga, resursus taupoša, ērta un droša ierīce, ideāli piemērota šķīstošās kafijas, tējas, šokolādes, buljona vai sausās zupas zibenīgai pagatavošanai gan savā virtuvē, gan birojā.

Uz augšu