T, 31.05.2023.

Čakša pēc vēlēšanām vēlētos turpināt pildīt ministres pienākumus

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Veselības ministre Anda Čakša (ZZS) pēc rudenī gaidāmajām parlamenta vēlēšanām vēlētos turpināt pildīt ministres pienākumus, to viņa apliecināja intervijā LNT raidījumā "900 sekundes".

Ministre norādīja, ka ir daudz iesāktu darbu, ko viņa vēlētos turpināt. "Strādāju ar domu, ka varētu turpināt šo darbu, bet, protams, par to lems vēlētājs," viņa teica.

Kā ziņots, paredzēts, ka Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Rīgas saraksta pirmo piecinieku veidos finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, Tavars, Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājas vietnieks Kārlis Seržants, Latvijas Zemnieku savienības ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš un veselības ministre Čakša. Tāpat Rīgā kandidēs Saeimas deputāts Valdis Kalnozols, jūnija nogalē informēja ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

Plānots, ka Zemgalē saraksta līderi būs ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, Augulis, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš un parlamenta deputāti Juris Vectirāns un Guntis Kalniņš. Tāpat politiskā spēka sarakstā šajā apgabalā būs deputāts Viktors Valainis.

Iecerēts, ka Latgalē saraksta līderi būs zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Trupovnieks, Saeimas deputāti Jānis Klaužs un Līga Kozlovska, kā arī Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska.

Plānots, ka Kurzemē kandidēs Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze, Barča, Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Putra, televīzijas raidījumu vadītājs Jānis Kļaviņš un Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) priekšsēdētājs Jānis Vucāns. Tāpat Kurzemē no ZZS saraksta startēs deputāts Valdis Skujiņš.

Paredzēts, ka Vidzemē pirmajā pieciniekā būs Ministru prezidents Māris Kučinskis, Bergmanis, ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, Jūrmalas domes deputāts Jānis Lediņš un Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sekretārs, deputāts Ainārs Mežulis. Tāpat šajā apgabalā kandidēs deputāti Artis Rasmanis, Inesis Boķis, Valters Dambe un Inese Aizstrauta.

ZZS vēl gan būs jāpieņem lēmums par kandidātu sarakstu apstiprināšanu.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais