Noskaties: Kens Bloks, pasaulē spēcīgākais vīrs un 1400 zirgspēki vienā video

FOTO: TVNET kolāža

Lai atzīmētu Xbox spēļu konsolei domātās Forza Horizon 4 iznākšanu, labi zināmais amerikāņu šovmens un autosportists Kens Bloks savu 1400 zirgspēku Ford Mustang Hoonicorn bija nogādājis Lielbritānijā, kur slavenajā Gudvudas īpašumā, kas ik gadu pulcē simtiem Ātruma festivāla dalībnieku, sev raksturīgā manierē sarīkoja kārtējo riepu svilināšanas akciju. Protams, tajā neiztika bez interesantiem aksesuāriem un personāžiem.

Riepu svilināšana Gudvudas īpašumā labākajās tradīcijās arīdzan iemūžināta video, kas pievienots zemāk.

Video tapšanā tā producenti piesaistījuši ar Lielbritāniju saistītus rekvizītus. To vidū ir vēsturiskie MINI automobiļi, Ford Cortina, vairāki Forza Horizon 4 sastopami superauto, tai skaitā McLaren. Loki rēcošajā, liesmas spļaujošajā Mustang Hoonicorn tiek mesti arī ap Spitfire kaujas lidmašīnu no 2. pasaules kara.

Kā īpašs viesis filmēšanā savukārt piedalījies islandiešu milzis Haftors Bjornsons, ko uzskata par spēcīgāko vīru pasaulē. Var jau būt arī kāds ir par viņu spēcīgāks, taču tituli Arnold Strongman Classic, Europe's Strongest Man un World's Strongest Man pieder vairāk nekā 2 metrus garajam un 180 kg smagajam Bjornsonam.

Var piebilst, ka jaunajā Xbox videospēlē ir iespējams virtuāli izbraukt ne tikai ar Bloka Hoonicorn, bet arī aptuveni 450 citiem automobiļiem.

Uz augšu
Back