Tramps vīlies par Sviftas atbalstu Senāta demokrātu kandidātam

TVNET/LETA/AFP
Tramps vīlies par Sviftas atbalstu Senāta demokrātu kandidātam
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja, ka, ņemot vērā popmūziķes Teilores Sviftas atbalstu demokrātu ASV Senāta kandidātam, viņam mākslinieces mūzika patīk par 25% mazāk.

Svifta cīņā par Tenesī štata vietu Senātā svētdien pauda atbalstu demokrātam Filam Bredesenam, vienlaikus nopeļot viņa oponenti republikāni Māršu Blekbērnu, kas šobrīd ir Pārstāvju palātas likumdevēja.

Vaicāts par Sviftas nostāju, Tramps žurnālistiem Baltajā namā sacīja, ka ir pārliecināts - "Teilore Svifta neko nezina" par Blekbērnu.

"Teiksim tā - man Teilores mūzika tagad patīk par 25% mazāk, labi?" smīnot piebilda Tramps.

Māksliniece pamatā centusies palikt ārpus politikas, tomēr svētdien viņa saviem 112 miljoniem sekotāju sociālajā tīklā "Instagram" atzina, ka jūt nepieciešamību izteikties saistībā ar novembrī gaidāmajām ASV starptermiņa vēlēšanām.

"Kaut arī es iepriekš esmu balsojusi par sievietēm amatos un gribētu to darīt arī turpmāk, es nevaru atbalstīt Māršu Blekbērnu. Viņas balsošanas rezultāti Kongresā mani biedē un šausmina," norādīja dziedātāja.

"Viņa balsoja pret vienlīdzīgu samaksu sievietēm. Viņa balsoja pret Likuma par vardarbību pret sievietēm atkārtotu pilnvarojumu, ar kuru tiek īstenoti centieni aizsargāt sievietes no vardarbības ģimenē, izsekošanas un randiņu izvarošanas," skaidroja Svifta.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu