T, 28.09.2022.

Latvijā prezentēts jaunais luksus sporta apvidus auto “Rolls-Royce Cullinan”

TVNET
Latvijā prezentēts jaunais luksus sporta apvidus auto “Rolls-Royce Cullinan”
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Rolls-Royce Cullinan prezentācija Rīgā
Rolls-Royce Cullinan prezentācija Rīgā Foto: Publicitātes foto

Tikai dažus mēnešus pēc pasaules pirmizrādes ar ekskluzīvu prezentāciju Biznesa aviācijas terminālī Baltijas tūres ietvaros Rīgā debitējis jaunais “Rolls-Royce” luksus sporta apvidus auto “Cullinan”, informē “Rolls-Royce Motor Cars” Centrālās un Austrumeiropas korporatīvās komunikācijas direktors Franks Tīmans.

““Cullinan” ir ārkārtīgi daudzpusīgs auto ikdienai, kas apvieno “Rolls-Royce” luksus sajūtu ar līdzenu braukšanu. Jaunajam automobilim viss būs pa spēkam - tas nodrošinās ērtu luksus nokļūšanu jebkurā galamērķī, kurp tās īpašnieks vēlēsies doties,” atzīst Tīmans.

“Rolls-Royce Cullinan” ir braucēju vēlmju un sapņu piepildījums, jo apvieno jaudu bezceļu pārvarēšanai ar patiesu greznību. Tas ir jau otrais “Rolls-Royce” modelis, kura tapšanā izmantota pilnīgi jaunā alumīnijas šasija "Architecture of Luxury”. Jāuzver, ka “Cullinan” platforma netiek lietota ne citiem zīmoliem, ne modeļiem.

“Izmantojot “Architecture of Luxury” priekšrocības, mūsu dizaineri radīja patiešām unikālu un izcilu auto tiem, kuri vēlas justies brīvi neatkarīgi no sava dzīvesveida,” turpina Tīmans.

Rolls-Royce Cullinan prezentācija Rīgā
Rolls-Royce Cullinan prezentācija Rīgā Foto: Publicitātes foto

Lielākā jebkad atklātā dimanta vārdā nosauktais, pirmais augstais “Rolls-Royce” modelis ir izcils apvidus auto, kas spēj pārvarēt visus šķēršļus un sasniegt jebkuru galamērķi. Desmitiem braukšanas testu visās pasaules malās pierādīja, ka mašīna pārliecinoši un veikli pārvietojas jebkuros apstākļos.

Auto ir aprīkots ar 6,75 litru "Twin Turbo” V12 “Rolls-Royce” dzinēju ar 563 ZS/420kW jaudu un 850 ņūtonmetri griezes momentu, kas palīdz pilnīgi jaunajai pilnpiedziņas un stūres vadības sistēmai pārvarēt jebkuru šķērsli.

Savukārt “Cullinan” izsmalcinātā un regulējamā pneimatiskā balstiekārta “Magic Carpet Ride” nodrošina slaveno braukšanas sajūtu kā uz burvju paklāja  jebkurā vietā un neatkarīgi no tā, tur ir vai nav ceļš.

Vienlaikus šī ir pirmā patiesi “trīsdaļīgā” mašīna sporta apvidus auto segmentā. Proti, salonu no bagāžas nodalījuma atdala starpsiena, tā veidojot īpašu vidi pasažieriem.

“Rolls – Royce Cullinan” ir pieejams arī papildkomplekts “Bespoke”, kas ir izveidots, lai izceltu auto īpašnieku dažādo dzīves stilu. Ievērības cienīga ir funkcija “Atpūtas modulis” (“Recreation Module”) – īpaši katra “Cullinan” īpašnieka vajadzībām pielāgota motorizēta atvilktne, kur glabāt aprīkojumu un piederumus. Tā atrodas auto aizmugurējā nodalījumā un ir ērti atverama, nospiežot pogu. Viena no “Atpūtas moduļa” iespējām paver tā dēvēto “Rolls-Royce Cullinan Viewing Suite” - ar vieglu žestu, nospiežot pogu, parādās divi, ar skatu uz aizmuguri vērsti smalkādas krēsli un kokteiļgaldiņš. “Skatu istaba” allaž garantēs ceļotājam labāko vietu pie loga.

Rolls-Royce Cullinan prezentācija Rīgā
Rolls-Royce Cullinan prezentācija Rīgā Foto: Publicitātes foto

““Cullinan” būs perfekts vienmēr: gan vedot bērnus uz skolu, gan vakarā dodoties uz operas pirmizrādi. Tas būs piemērots stilīgam braucienam uz vientulīgu Baltijas jūras pludmali, tāpat auto droši dosies cauri dubļiem un granti, lai sasniegtu jūsu iecienīto makšķerēšanas vietu kaut kur Latvijas mežos,” komentē Tīmans.

Pirmie klienti “Rolls – Royce Cullinan” saņems 2019.gada pirmajā ceturksnī. 

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu