Lielformāta māksla - šī gada interjera odziņa

FOTO: Akācijas/Publicitātes foto

Jauns gads iezīmē jaunu sākumu, skaistas pārmaiņas. Interjeru modē krasi kāpumi un kritumi ik gadu nav vērojami. Par šā gada lielāko nomaiņu uzskatāms skandināvu pelēkais minimālisms pret droši košiem toņiem. Šogad īpaši aktuāli būs antīku vai koka/metāla paštaisītu mēbeļu akcenti - padomus sniedz interjera dizainere Laura Liberte. 

Dekorācijās aktuālākais ir lielformāta gleznas. Nekas nav par lielu, ko var ienest dzīvoklī. Nevajag baidīties no ģeometrisku formu motīviem, abstrakcijas un spilgtiem toņiem.

Guļamistabā aktuāla būs mīksta un mājīga gulta ar augsti polsterētu galvgali dārgakmeņu toņos - tumši violets, smaragdzaļš un topāzs ar dabīgu samtu, kas ievīs ciešā miegā un labos sapņos.

FOTO: Akācijas/Publicitātes foto

Vannas istabās joprojām saglabājās melnā krāsa, savukārt koka detaļās vērojama pakāpeniska pāreja no skandināviski gaišā uz amerikāniski tumšo. Mēbeļu modē paliek "less is more" jeb “jo mazāk, jo labāk”. Multifunkcionālas, pēc pasūtījuma piemērotas, precīzi vajadzīgajai vietai izvēlētas mēbeles. Ģeometriskas formas metāli, melnināts hroms un misiņš neierastās mākslinieciskās formās. Kapars paliek 2018.gadā.

FOTO: Akācijas/Publicitātes foto

Virtuves dizainā uzsvars tiek likts uz marmora tekstūru un košiem, samta polsterējumiem. Joprojām mēbeļu virsmās tiek izmantots naturāls koks. Modernākais tonis šogad - "hunter green" jeb “mednieku zaļais” un tā nokrāsas. Sienu krāsojums - precīzi virtuves tonī. Virtuves dizainā var spēlēties, apvienojot klasiskas detaļas ar modernām. Aktuāli būs arī kontrasti - tumšas virsmas, gaišas fasādes, ādas detaļa rokturos.

FOTO: Akācijas/Publicitātes foto

Aktuālās tendences dzīvokļu dizainā ir apskatāmas jaunajā projektā Akācijas

Uz augšu
Back