"Saskaņa" izveidojusi ministru "ēnu kabinetu" ar Dombrovski tā vadībā

Vjačeslavs Dombrovskis FOTO: Edijs Pālens/LETA

Opozīcijā esošās partijas "Saskaņa" Saeimas frakcijas deputāti kā alternatīvu koalīcijai izveidojusi ministru "ēnu kabinetu", solot virzīt jaunas iniciatīvas, kas pildīšot gan tās, gan citu partiju priekšvēlēšanu solījumus, aģentūru LETA informēja partijas konsultante Katrīna Iļjinska.

Pirmie likumprojekti jau esot iesniegti Saeimā, kura ceturtdienas plenārsēdē lems par to tālāku virzību. Deputāti rosina noteikt minimālo mēnešalgu 500 eiro apmērā, neapliekamo minimumu 500 eiro apmērā, kā arī paaugstināt bērnu pabalstus līdz 50, 100 un 150 eiro mēnesī attiecīgi par pirmo, otro un trešo bērnu.

"Mēs veidojam reālu alternatīvu koalīcijai, kura jau ir "uzmetusi" savus vēlētājus. Tikmēr mūsu uzdevums šobrīd ir aizstāvēt savu vēlētāju intereses un sabiedrības intereses kopumā," pauda Dombrovskis.

Sīkāk par iesniegtajiem likumprojektiem un vēl plānoto "Saskaņas" deputāti informēs preses konferencē ceturtdien, 31.janvārī, partijas telpās Jēkaba ielā 16, 2.stāvā. Turpmāk šādas preses konferences notikšot katru ceturtdienu.

Uz augšu
Back