Kārsavas novadā iereibis autovadītājs mēģina piekukuļot policijas darbiniekus

TVNET/LETA
Kārsavas novadā iereibis autovadītājs mēģina piekukuļot policijas darbiniekus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pagājušās nedēļas nogalē par kukuļa piedāvāšanu policijas darbiniekiem Kārsavas novadā aizturēts iereibis autovadītājs, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Ksenija Belova.

Patrulējot Kārsavas novadā, uz ceļa pamanīta kāda aizdomīga "BMW" markas automašīna. Dokumentu pārbaudes laikā likumsargiem radušās aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs varētu būt alkohola reibumā. Pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietis sēdies pie stūres, būdams 1,7 promiļu reibumā.

Lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas, 1995.gadā dzimušais autovadītājs policijas darbiniekiem piedāvājis kukuli.

Belova skaidroja, ka pašlaik vīrietim noformēts administratīva pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, ka arī draud kriminālatbildība par kukuļa piedāvājumu.

Policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu