Lidmašīnas apkalpe piedraud izsēdināt pasažieri nepiedienīga apģērba dēļ

FOTO: pixabay, twitter

Lielbritānijas aviokompānija “Thomas Cook Airlines” atvainojusies kādai 21 gadu vecai sievietei, kuru lidmašīnas apkalpe piedraudējusi izsēdināt no lidmašīnas nepiedienīga apģērba dēļ, vēsta ASV raidsabiedrība CNN.

Emīlija O’Konora 2.martā ar “Thomas Cook Airlines” lidmašīnu gatavojās no Lielbritānijas pilsētas Birmingemas doties Tenerifi Spānijā, tomēr lidmašīnas apkalpe viņai esot pavēstījusi, ka sievietes apģērbs esot “aizskarošs”. Sieviete bija tērpusies īsā, atsedzošā topā un biksēs ar paaugstinātu jostasvietu.

Sieviete sociālajā tīklā “Twitter” norādījusi, ka lidmašīnas apkalpe likusi viņai “piesegties”, jo viņas apģērbs esot aizskarošs un neatbilstošs, pretējā gadījumā piedraudot ar izsēdināšanu no lidmašīnas.

Situācija atrisinājusies, kad O’Konoras māsīca, kas arī bijusi minētajā lidmašīnā, iedevusi viņai savu žaketi.

O’Konoras ieraksts tviterī izraisījis plašu rezonansi, kā rezultātā “Thomas Cook Airlines” izplatījusi oficiālu paziņojumu, atvainojoties pasažierei par viņai sagādātajām neērtībām.

Lidsabiedrības pārstāvji gan uzsver, ka “Thomas Cook Airlines”, tāpat kā citām aviokompānijām, ir noteikta apģērba politika.

Šī politika nosaka, ka “Thomas Cook Airlines” lidmašīnu pasažieru apģērbs nedrīkst būt aizskarošs. Tas ietver arī attēlus un saukļus uz apģērba, kas var aizvainot citus pasažierus.

Šādos gadījumos lidmašīnas apkalpei ir tiesības lūgt pasažieri pārģērbties.

Uz augšu