P, 15.08.2022.

Šefpavāri un dziedātājs Roberto Meloni pavadījuši trīs dienas neparastā projektā

TVNET
Šefpavāri un dziedātājs Roberto Meloni pavadījuši trīs dienas neparastā projektā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

​ Izstādes Māja I ietvaros interjera un dizaina kvartāls DECCO CENTRS izveidoja reālu dzīvokli, kuru ​atdzīvināja aktieru rosība, izspēlējot dažādas ikdienišķas ģimenes dzīves situācijas, kā arī dziedātājs Roberto Meloni ar koncertu un Latvijā iecienīti populāri šefpavāri Signe Meirāne un Renārs Purmalis.

Stends tika projektēts un iekārtots kā reāla privātā interjera telpa mūsdienu ģimenei, un telpu apdares un iekārtojuma veidošanā izmantoti DECCO CENTRS kvartāla salonveikalu piedāvājumā esošie materiāli. Galvenais telpas koncepts - funkcionāls, ergonomisks, mūsdienīgs un estētisks interjers.

Latvijā līdz šim nebijuša koncepta izstāžu stendu projektējusi un iekārtojusi dizainere Kristiana Kazarjana, un telpu noformējumā izmantoti mūsdienu aktuālie, dabīgie, cilvēkam un videi draudzīgie materiāli, kuri vērojami gan sienu, gan grīdas apdares materiālos.

Interjers veidots piezemētos dabīgajos toņos apvienojumā ar spilgtiem akcentiem detaļās.

Foto: Publicitātes foto

Populārā kulinārijas blogere Signe​ Meirāne​ ar Roberto mācīja​,​ kā pagatavot īpašu uzkodu plati jeb “​Mezze, iekļaujot vairākus Tuvo Austrumu reģionam raksturīgos ēdienus​ -  pašceptu ​​tortilju​, trīs dažādas humusa variācijas​, baklažānu ēdienu “baba ghanoush”​, ​kā arī gardo caciki mērci. Savukārt šefpavārs Renārs ​Purmalis atraktīv​as meistarklas​es ietvaros cepa biešu maizi, šokolādes brauniju, bet vislielāko izstādes apmeklētāju uzmanību pie​s​ais​tīja saldējuma gatavošana ar šķidro slāpekli.

Izstāžu dienu laikā nozares profesionāļi diskutēja par interjera telpu iekārtošanas pamatprincipiem un jaunākajām tendencēm, un notika izglītojošas diskusijas ar nozares profesionāļiem par telpu iekārtošanas vadlīnijām, principiem un jaunākajām tendencēm.

DECCO CENTRS projekta attīstītājs Valdis Kirikovs uzsver, ka ideja par piedalīšanos izstādē radās, kvartālā saimniekojošiem uzņēmumiem kopīgi apspriežot kvartāla attīstības un atpazīstamības plānu Latvijas lielākajā interjera un mājas iekārtošanas izstādē. “Ar stenda konceptu vēlamies izcelt kvartāla unikalitāti – viss mājokļa iekārtošanai vienuviet, sākot ar apdares materiāliem un beidzot ar mēbelēm un interjera precēm. Stenda konceptam tika apsvērti vairāki varianti, kā rezultātā izvēlējāmies un pilnveidojām kvartāla uzņēmēju ieteikto konceptu – izveidot dzīvokli. Šis stends bija īpašs arī ar to, ka apmeklētājiem bija baudāms tikai ar acīm un dzīvokļa iekšpusē varēja vērot mākslinieku un sabiedrībā zināmu personību darbošanos, attēlojot ikdienišķu dzīvi mājās.”

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu