Pašvaldības policija Liepājā pieķer gados jaunu kuģa apķēpātāju

Liepāja. Ilustratīvs attēls. FOTO: Edijs Pālens/LETA

Liepājas Pašvaldības policijas darbinieki sestdien pieķēra kādu jaunieti, kurš bija apķēpājis kuģi Tirdzniecības kanālā.

20.aprīlī ap plkst.14 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka uz Tirdzniecības kanālā esošā kuģa atrodoties vairāki jaunieši, no kuriem viens apķēpājot kuģi. Ierodoties notikuma vietā, policijas izsaucējs norādīja uz vainīgo jaunieti, kurš ar melnas krāsas baloniņu apķēpājis kuģi, kā arī pie minētā jaunieša atradās krāsas baloniņš.

Apsekojot kuģi, tika pamanīts arī ķēpājums un jaunietis atzina, ka to esot paveicis viņš. 2007.gadā dzimušais ķēpātājs un 2007. un 2008.gadā dzimušie jaunieši, kuri atradās kopā ar viņu, tika nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Savukārt sestdienas vakarā ap plkst.21.20 Liepājas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka kāda persona laužoties vienā no Spīdolas ielā esošo daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem. Ierodoties notikuma vietā, fakts neapstiprinājās, taču aprunājoties ar aculiecinieku, tika saņemta informācija, ka meklējamā persona jau atrodoties blakus kāpņu telpā.

Apsekojot blakus esošo kāpņu telpu, tika pamanīts iereibis vīrietis, kurš atbilda meklējamās personas aprakstam. Veicot personas mantu apskati, tika konstatēts, ka pie 1966.gadā dzimušā vīrieša atrodas dokumenti uz citas personas vārda, līdz ar to viņš tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Uz augšu
Back