Arī piektdienas rītā Deglava tilta apkārtnē veidojas sastrēgumi; kavējas sabiedriskais transports

Automašīnu sastrēgums Brīvības ielā. Ilustratīvs attēls.

FOTO: LETA / Zane Bitere

Slēgtā Augusta Deglava ielas pārvada apkārtnē un citviet pilsētā piektdienas rītā veidojas sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā "Balticmaps.eu".

Ar sastrēgumu jārēķinās uz Jorģa Zemitāna tilta un uz to vedošās Ieriķu ielas, virzienā uz centru. Sastrēgums izveidojies arī uz netālu esošās Vaidavas ielas.

Tāpat sastrēgums ir uz Gustava Zemgala gatves, virzienā uz Gaisa tiltu. Arī uz Brīvības gatves pirms tilta jārēķinās ar ilgāku gaidīšanu.

Arī Piedrujas un Vestienas ielās netālu no Deglava pārvada ir sastrēgumi.

Sastrēgums virzienā uz centru ir uz Vanšu tilta. Arī Lielirbes un Kalnciema ielās, kas ved uz tiltu, izveidojies sastrēgums.

Pārdaugavā apgrūtināta satiksme ir arī Jūrmalas gatvē un tai tuvumā esošajās ielās, kā arī Daugavgrīvas ielā. Tāpat arī Kārļa Ulmaņa gatvē.

Foto: Slēgts Augusta Deglava tilts

Ar vismaz 15 minūšu caurbraukšanas laiku jārēķinās Mūkusalas ielā, virzienā uz centru.

Sastrēgums izveidojies arī uz Dienvidu tilta, nogriežoties uz Krasta ielu.

Savukārt pilsētas centrā satiksme ir apgrūtināta uz Merķeļa ielas, Raiņa bulvārī, Kalpaka bulvārī, kā arī uz Krasta ielas.

Satiksme apgrūtināta arī citviet pilsētā.

Sabiedriskais transports piektdienas rītā Rīgā kavē līdz 35 minūtēm, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".

13., 48., 50. maršruta autobusi kavē līdz 35 minūtēm, bet 3., 23., 24., 26., 49. maršruta autobusi - līdz 20 minūtēm. Pārējo maršrutu autobusi kavē līdz 15 minūtēm.

Savukārt trolejbusiem kavējumi ir līdz 30 minūtēm, bet tramvajiem būtisku kavējumu nav.

Jau ziņots, ka ceturtdienas rītā plkst.5 satiksmei tika slēgts Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā, kā rezultātā būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti un attiecīgajā galvaspilsētas daļā gaidāmi intensīvāki satiksmes sastrēgumi.

Uz augšu