Šodienas redaktors:
Agnija Reiniece
Iesūti ziņu!

Video: Babītē aizdedzies "Rīgas Satiksmes" 13. maršruta autobuss (6)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto
Foto: Ekrānuzņēmums

Babītē šodien, 8. maijā, sadedzis pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" autobuss.

Negadījums noticis ap plkst.14 uz autoceļa Babīte-Salaspils, pie pagrieziena uz Vārnukrogu. Kādu laiku uz autoceļa Babīte-Salaspils pilnībā bloķēta satiksme virzienā uz Jūrmalu, taču patlaban tā ir atjaunota, ziņo Valsts policija.

"Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča pastāstīja, ka īsi pēc plkst.14 13.maršruta autobusa šoferis pamanījis no autobusa motora nodalījuma sadūmojumu un ziņoja par to dispečerim, kurš izsaucis ugunsdzēsējus.

Līdz glābēju ierašanās brīdim autobuss gandrīz pilnībā sadedzis. Cietušo negadījumā nav.

Negadījuma iemesli uzņēmums izmeklēšot, taču patlaban nelaimes cēloņi nav zināmi. Konkrētais transportlīdzeklis bija ekspluatācijā aptuveni 10 gadus.

Komentāri (6)
Aktuālais šodien
Svarīgākais
Uz augšu