Burovs licis nekavējoties slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu

TVNET/LETA
Burovs licis nekavējoties slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 21
Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs
Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR) licis nekavējoties, jau no šodienas slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu, pavēstīja pats Burovs.

Viņš norādīja, ka sanāksmē ar Valsts policiju un Būvniecības valsts kontroles biroju nolemts noteikt ierobežojumu, ka pār tiltu nevar kursēt transports virs 30 tonnām. Tā kā "Rīgas satiksmes" zemās grīdas tramvaji šo svaru pārsniedzot, pagaidām nolemts tramvaju kustību slēgt.

Pēc Burova teiktā, viņš patlaban dodoties uz operatīvo sanāksmi "Rīgas satiksmē", kurā tiks uzdots izvērtēt, vai pār tiltu iespējams laist, piemēram, vecāka modeļa tramvajus vai autobusus, kas svara kategorijā iekļaujas.

Tāpat tuvāko stundu laikā tiks aplēsts, cik ātri tramvaju kustību iespējams slēgt, kā arī kādā veidā iespējams turpmāk nodrošināt sabiedriskā transporta organizāciju.

Vienlaikus viņš pauda cerību, ka jau šovakar tramvaju satiksme šajā posmā tiks slēgta. "Kamēr mums nav pārliecības par tilta tehnisko stāvokli, drošība ir primārais," norādīja Burovs.

Vienlaikus pār tiltu virzienā prom no centra joprojām drīkst kursēt privātais transports.

Patlaban pār Brasas tiltu kursē 11.tramvajs un 9.autobuss.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu